Понеділок, 21.09.2020, 20:13
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Сторінка для Батьків

Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти
  30 серпня в м.Біла Церква відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти.

Виступаючи перед освітянами, міський голова В.Савчук наголосив, що міська влада приділяє значну увагу розвитку освіти, матеріально-технічному забезпеченню та ремонту навчальних закладів. Поінформував, що на проведення ремонтних робіт в закладах освіти виділено 4.6млн.грн..Акцентував увагу на тому, що завершуються роботи по встановленню модульної котельні в ДЮСШ №1, що забезпечить постійну наявність гарячого водопостачання.

Також, міський голова В.Савчук наголосив, що розвиток освітньої сфери є пріоритетним завданням в діяльності міської влади щодо забезпечення працівників бюджетних установ стабільною заробітною платою, доступним житлом. Зокрема, відмітив, що вже цього року буде проведена необхідна робота щодо розробки проекту документації на будівництво багатоквартирного будинку для працівників бюджетних установ та громадян, які стоять в черзі на забезпечення соціальним житлом.

Міський голова відмітив, що продовжуються роботи по будівництву дошкільного навчального закладу на масиві на Таращанський та зазначив, що сьогодні в місті немає черг на влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади.

Подякував педагогам міста за їх щоденну працю, привітав присутніх з початком нового навчального року та вручив ряду працівників освітньої галузі Грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням грошової винагороди.

Із доповіддю про реалізацію пріоритетних напрямів розвитку системи освіти міста Білої Церкви та готовність до впровадження нових стандартів початкової освіти виступив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Петрик.

Учасники заходу обговорили питання виховання патріотизму та духовних цінностей у дітей та молоді в умовах загальноосвітнього навчального закладу, роль позашкільних навчальних закладів у створенні ефективного виховного процесу в місті, забезпечення якісної освіти в умовах запровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та ін.

В роботі конференції взяли участь депутат Київської обласної ради, голова комісії з питань освіти, науки та культури Київської обласної ради, ректор Білоцерківського національного аграрного університету А.Даниленко, заступник міського голови М.Антонюк, завідувач кафедри педагогіки та психології Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидату педагогічних наук С.Мірошник, представники батьківських комітетів, молоді та міських ЗМІ.
Категорія: Сторінка для Батьків | Додав: andreytehnolog (04.09.2012)
Переглядів: 543 | Рейтинг: 0.0/0