Субота, 17.08.2019, 18:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 6 » Змагання юних техніків!
14:21
Змагання юних техніків!

Напередодні осінніх канікул, 26 жовтня 2012 року, на Станції юних техніків міста Біла Церква відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Вже стало традиційним, що юні техніки Білої Церкви, Борисполя, Ірпеня, Фастова, Сквири, Кагарлика, Миронівки, Володарки, Василькова, Броварів, Боярки, Києво-Святошинського району тощо зустрічаються, щоб вибороти першість у змаганнях юних техніків-початківців на Білоцерківській землі.

Організаторами змагань є КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», під керівництвом директора Нестерук Т.В. та завідуюча відділом науково-технічної творчості Карлінська Л.Д., Станція юних техніків м. Білої Церкви, під керівництвом Гордєй Л.А. За сприяння завідувача управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрика Ю.Ф. та завідуючої сектором виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Л.О.

Метою змагань є пошук й підтримка обдарованих дітей, розвиток і удосконалення технічної майстерності учнів молодшого шкільного віку, задоволення їхніх потреб у творчій самореалізації.

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

I група учасників виконувала конкурсні западання у номінаціях:

1. Теоретичний залік;

2. Виготовлення літаючої моделі планера.


II група учасників виконувала конкурсні завдання у номінаціях:

1. Виконання композицій за допомогою геометричного конструктора;  

2. Виготовлення моделі транспортної техніки.Отримавши інструктаж, команди почали старанно та охайно трудитись.

А в цей час для педагогів психологами Станції юних техніків    Федорченко Н.М та Сушковою С.Ю. було проведено психологічний тренінг «Створення сприятливого комунікативного середовища у гуртках».

Конкурсанти, що виконали завдання швидше за інших, мали змогу переглянути мультиплікаційні мультфільми на Станції юних натуралістів «Бути здоровим – це модно!».

Після завершення науково-технічного блоку змагань юні техніки разом з педагогами оглянули виставкові роботи вихованців Станції юних техніків.

Спортивно-технічний блок змагань, а саме запуски моделей відбувався у спортивному залі БСПШ №19.

Весело та жваво літали власноруч виготовлені планери. Журі враховували точність та дальність польоту.

   

Білоцерківські юні техніки гідно представили наше місто та здобули:

 II командне місце, керівник гуртка Давиденко Іван Степанович;

 I місце здобув Грищенко Костянтин у номінації «Виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на точність польоту», керівник гуртка Давиденко Іван Степанович;

 II місце посіла Великоконь Дарія у номінації «Виготовлення композиції за допомогою геометричного конструктора», керівник гуртка Давиденко Іван Степанович.                                      

Дякуємо директору СЮН Пахомовій І.А. та директору БСПШ №19 Борисюк О.Д. за допомогу у проведенні змагань.

 

Щиро вітаємо юних техніків та їх наставників з перемогою, бажаємо творчих злетів і нових перемог.

           

Виготовлення літаючої моделі планера

           

В процесі виготовлення моделі транспортної техніки

Олена Солодовенко,

 методист Станції юних техніківПереглядів: 432 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: