Неділя, 25.08.2019, 10:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 23 » За технічно-грамотними людьми - майбутнє України
14:47
За технічно-грамотними людьми - майбутнє України

          22 листопада 2013 року відбувся День відкритих дверей у навчальних закладах міста, майстер-класи гуртків Станції юних техніків.

          Популярним поміж дівчаток і хлопчиків є гурток «Паперопластика» керівником якого є Глек Оксана Анатоліївна, що працює на базі ДНЗ № 15 «Теремок» .Відбувся майстер-клас з паперопластики, де педагог вчила дітей моделювати з паперу і картону тваринок - жабку і чаплю, розвиваючи у вихованців смак і фантазію, просторове мислення. А в кінці заняття діти створили аплікацію «Тваринний світ».

  

          На базі БЗШ № 18 і Білоцерківського економіко-правового ліцею відбулися майстер-класи операторів ПК.

         Першим відбувся майстер-клас «Здоров’я комп’ютера – це важливо» керівник гуртка Паламарчук Ольга Миколаївна. Учні ознайомилися з поняттям «віруси», способами зараження та класифікацією вірусів, способами уникнення зараження вірусами. Керівник гуртка ознайомила дітей з найпопулярнішими антивірусними програмами та їх класифікацією. Вихованцям була запропонована практична робота з антивірусною програмою AVG.

 

         Другий майстер-клас «Я і мій комп’ютер» керівник гуртка Лук'яненко Ольга Борисівна, був спрямований на ознайомлення дітей з історією розвитку комп’ютерної техніки, та двійкової системи числення. Відбулися конкурси на тему «Все про комп’ютер».

 

          На базі  БЗШ № 6 був проведений майстер-клас «Фантазія чарівного клубка» з художнього в’язання, керівник гуртка Авдєєва Галина Володимирівна. Вихованці ,під час заняття пізнали мистецтво художнього в’язання що  несе моральне задоволення всім, хто доторкнеться до таїн цієї творчості. Діти власноруч створювали декоративні прихватки, які надалі будуть використовувати у своєму побуті.

             Майстер-клас «Квітка сонця» з початкового технічного моделювання відбувся на базі БСШ № 9 керівник гуртка Яроха Галина Іванівна.

На базі ДНЗ № 7 проходив майстер-клас «Паперовий конструктор для наймолодших» керівник гуртка Стряхілєва Наталія Борисівна,  де вихователі і вихованці освоювали мистецтво орігамі та виконали роботу «Кактус у горщику».

 

Переглядів: 406 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: