Неділя, 25.08.2019, 10:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 6 » Вітаємо переможців
22:53
Вітаємо переможців

Щиро дякуємо  за участь у конкурсі!!!

Нових творчих злетів вам!!!

За напрямом «орігамі»

             вікова категорія:

місце -  «Машина», Гайдаренко Анастасія, БСШ №12, 3-В.

місце - «Ромашка», Папук Яна, Ільїна Софія, БСШ №9, 4-Г, 9р., Гурток паперової пластики «Витівки», ЦТЮК «Дивосвіт».

            вікова категорія:

місце - «У світі казок», Могилян Олексій, БЗШ № 3, 8-А.

місце - «Лебединий клич», Ярчевський Денис, БЗШ № 3, 7-А.

місце - «Зайчик-побігайчик», Ющенко Ігор, БЗШ № 3, 6-А.

            вікова категорія:

місце - «Геометрія», Ярчевський Андрій, СЮТ «Орігамі», 9 кл.

місце - «Метерологічний супутник», Карпенко Людмила, СЮТ «Орігамі».

За напрямом «макетування»

              вікова категорія:

I місце -  «Музей космосу», Черненко Євгеній, Мацюк Євгеній, БЗШ №3,4-А,

 

За напрямом «квілінг»

               вікова категорія:

місце -  «Соняшникова країна-рідна Україна», Колективна робота, СЮТ, гурток «Паперопластика»,

місце - «Синє небо,жовті квіти,Ми – твої, Вкраїно, діти!», Дригало Денис, БСШ №1, 3-Б.

місце - «Весела абетка», Микитенко Владислава, БЗШ №11, 2 клас.

              вікова категорія:

місце -  «Дивоптах», Дригало Дмитро, БСШ №1, 5-Б.

місце - «Волошковий край», Штучна Єва, БСШ №9, 6-Б, 11р.

місце - «Годинник щастя», Батенко Дарина, БСШ №9, 6-В, 11р.

              вікова категорія:

місце -  «Чарівний кошик», колективне пано, Перша гімназія

місце - «Цар-птах» , Ільєнко Марія ,БЗШ №4, 8-Б

місце - «Жоржини»,Щекачова Даря, Ільєнко Марія, БЗШ №4, 9-А.

 

За напрямом «паперопластика»

                вікова категорія:

місце -  «Чарівна абетка», Коваленко Анна, БЗШ №11, 2 клас.

місце - «Гусениця», Коваленко Ярослава, СЮТ, «Іграшки та сувеніри», 9р.

місце - «Бджілка», Курілова Лена, СЮТ, «Іграшки та сувеніри», 10р.

               вікова категорія:

місце -  «Сир», Глек Єлизавета, БЗШ №22, 6-В.

місце - «Пасхальний кошик», Рубанова Вікторія, Коваль Анастасія, БЗШ №22,4-В,9р.5-В,10р

місце - «Смешарики», Королькова Катерина, БЗШ №22, 4-Б.

За напрямом «витинанки»

               вікова категорія:

місце -  «Казковий лис», Глек Ольга, Білоц. гум.-пед.коледж.

місце - «Дівчина весна», Мороз Катерина, БЗШ №15, 9-Б.

місце - «Котик – муркотик», Мороз Катерина, БЗШ №15, 9-Б.

За оригінальність:

Квілінг «Вітання тобі, Україно!»  Шемшук Юлія, вихованка БЗШ №4, 4-Б

Гран – прі

Квілінг «Птах щастя» Бутчак Аліна, Пазюк Вікторія, вихованки БЗШ №4,   10-А ,15р.

 

 

Переглядів: 375 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: