П`ятниця, 28.02.2020, 06:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 9 » Вітаємо
16:55
Вітаємо

Переможці у міській виставці-конкурсі «Вітальна листівка»

Номінація «День народження»

І вікова категорія

І місце – Фридинська Анастасія, вихованка ЦНТТ БМР керівник гуртка Глек О.А.

ІІ місце – Єрмілов Арсеній, учень БЗШ № 18

ІІІ місце – Черня Анастасія, учениця БЗШ № 5

ІІ вікова категорія

І місце – Бурлака Лада, учениця БСШ № 9

ІІ місце – Гіптенко Софія, учениця колегіуму, керівник Івановська В.М.

ІІІ місце - Духновська Софія, учениця БЗШ № 5, керівник Сердюк О.В.

 

Номінація «День Святого Валентина»

І вікова категорія

І місце – Церковна Діана, учениця БЗШ № 17, керівник Войтович О.Г.

ІІ місце – Фридинська Анастасія, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Глек О.А.

ІІІ місце – ДиченкоМаріна, учениця гімназії № 2, керівник Бобко А.М.

ІІ вікова категорія

І місце – Пугач Софія, учениця БСШ № 9

ІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Глек О.А.

ІІІ місце – Гладюк Марта, учениця БСШ № 9

 

Номінація» Свято 8-го березня»

І вікова категорія

І місце – Саранчук Дарина, учениця БНВО «БЗШ № 15-ДЮСОК», керівник Орленко О.С.

ІІ місце – Крупська Софія, учениця гімназії № 2, керівник Бобко А.М.

ІІ вікова категорія

ІІІ місце – Павленко Олександра, учениця БЗШ № 11, керівник Ямбуренко М.І.

 

Номінація «День Перемоги»

ІІ вікова категорія

ІІ місце – Дворцова Марія, учениця БСПМШ № 16,  керівник Чумак Т.В.

 

Номінація «День українського козацтва»

І вікова категорія

І місце - Іванюк Софія, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Глек О.А.

ІІ місце – Колесник Назар, учень гімназії № 2, керівник Бобко О.М.

ІІ вікова категорія

І місце - Хосинський Ярослав, учень БЗШ № 11, керівник Герасименко Л.Г.

ІІ місце - Гальченко Анастасія, учениця БСПМШ № 16, керівник Чумак Т.Г.

 

Номінація «День космонавтики»

І вікова категорія

І місце – Колісніченко Іван, учень БЗШ № 11, керівник Кучма Н.Д.

ІІ місце – Пилявець Дарина, учениця гімназії № 2, керівник Бобко О.М.

ІІІ місце - Косінська Віка, учениця гімназії № 2, керівник Бобко О.М.

ІІ вікова категорія

І місце – Молдован Діана, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Глек О.А.

 

Номінація «День знань»

І вікова категорія

І місце – Концович Ольга, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Авдєєва Г.В.

ІІ місце – Проценко Лілія, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Донська К.В.

ІІІ місце – Крикун Кароліна, вихованка ЦНТТ БМР керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.

ІІ вікова категорія

І місце – Мишкіна Вікторія, учениця БСШ № 9

ІІ місце – Омельченко Олександр, учень БЗШ № 11, керівник Дідушко В.В.

 

Номінація «Великдень»

І вікова категорія

І місце – Креницька Владислава, учениця БСШ № 1

ІІ місце – Адамов Юрій, вихованець ЦНТТ БМР, керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.

ІІІ місце – Ярмолюк Дарина, учениця БЗШ № 11, керівник Коваленко Т.А.

ІІ вікова категорія

І місце – Вихристюк Дар’я, учениця БЗШ № 4, керівник Шишкіна Н.С.

ІІ місце – Черненко Наталія, учениця БЗШ № 4, керівник Шишкіна Н.С.

ІІІ місце – ТомашевськаАріна, учениця БСПМШ № 16, керівник Чумак Т.Г.

 

Номінація «Свято Святого Валентина»

І вікова категорія

І місце – Люлька Катерина, вихованка ЦЕНТ БМР, керівник гуртка Юнцова Т.В.

ІІ місце – Муха Дарина, учениця колегіуму, керівник Івановська К.М.

ІІ вікова категорія

ІІ місце – Добринська Мар’яна, вихованка ЦЕНТ БМР, керівник гуртка Юнцова Т.В.

 

Номінація «Свято Святого Валентина»

І вікова категорія

І місце – Бабенко Вероніка, учениця БЗШ № 5, керівник Карпенко В.А.

ІІ місце – Яременко Ірина, учениця БСШ № 9

ІІІ місце – Мала Єлизавета, вихованка ЦНТТ БМР, керівник гуртка Глек О.А.

ІІ вікова категорія

І місце – Деркач Анна, учениця гімназії № 2, керівник Бобко О.М.

ІІ місце – Устьян Ольга, учениця БЗШ № 18

ІІІ місце – Войцехівська Вероніка, учениця колегіуму, керівник Івановська В.М.

 

Номінація «Новорічна»

І вікова категорія

І місце – Ланковська Софія, учениця БЗШ № 5, керівник Бойко Н.І.

ІІ місце – Скрипак Софія, учениця БЗШ № 5, керівник Пазініч Л.Б.

ІІІ місце – Кобринець Ангеліна, учениця БЗШ № 17, керівник Мовчан Н.М.

ІІІ місце – Коломієць Ірина, учениця БЗШ № 17, керівник Алєксєєнко О.І.

ІІ вікова категорія

І місце – Гіптенко Софія, учениця колегіуму, керівник Івановська В.М.

ІІ місце – колективна робота учнів БЗШ № 6, керівник Лісова Т.І.

ІІІ місце – Євсєєва Єва, учениця БСШ № 9, керівник Бусленко О.В.

ІІІ місце – Бевза Єлизавета, учениця БСШ № 9

Переглядів: 25 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: