Понеділок, 21.09.2020, 20:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 17 » вітаємо
08:16
вітаємо

Переможці конкурсу «Космічні фантазії»

«Декоративно-прикладне мистецтво»

Жанр «Орігамі»

Молодший вік

І місце – Куштим Тимур, «Марсохід», ЦНТТ, керівник Власова М.В.

ІІ місце – Куштим Данило, «Космічна ракета», ЦНТТ, керівник Власова М.В.

ІІІ місце – Куштим Тимур, «Марсохід», ЦНТТ, керівник Власова М.В.

«Декоративно-прикладне мистецтво»

Жанр «Рукоділля»

Молодший вік

І місце – Кобринець Ангеліна, «Мої чари», ЦПО «Соняшник», керівник Чубачкіна Л.М.

ІІ місце – Дубчак Анна, «Будиночок майбутнього», ЦПО «Соняшник», керівник Дубчак І.Д.

ІІ місце – Тарасевич Євгенія, «Ура! Канікули», БЗШ № 18, керівник Висторонська Л.В.

ІІІ місце – колективна робота «Космічна мандрівка», гімназія № 2, керівник Бобко А.Н.

«Декоративно-прикладне мистецтво»

Жанр «Рукоділля»

Старший вік

І місце – Деркач Анна, «Велика та мала ведмедиці», гімназія № 2, керівник Бобко А.Н.

ІІ місце – Гіптенко Софія, «Повітряна куля», колегіум, керівник Кизима Л.В.

ІІ місце – Зелена Вікторія, «Я готуюсь до польоту на Землю», ЦПО «Соняшник», керівник Клеймьонова Л.В.

ІІІ місце – Козелецька Влада, «Космічні простори», гімназія № 2, керівник Бобко А.Н.

«Декоративно-прикладне мистецтво»

Жанр «Вироби із дерева»

Молодший вік

І місце – колективна робота «Вантажний космічний корабель «Січ», ЦНТТ, керівник Пономаренко О.А.

ІІ місце – Єлькін Іван, «Марсик», БЗШ № 18, керівник

ІІІ місце – Павленко Ярослав, «Космічний лабіринт», ЦНТТ, керівник Донська К.В.

ІІІ місце – Повов Євгеній, «Яхтоперевізник», ЦНТТ, керівник Донська К.В.

«Образотворче мистецтво»

Молодший вік

І місце – Тарабріна Софія, «Планета моєї уяви», ЦПО «Соняшник», керівник Щербина Н.І.

ІІ місце – КоробкоМарк, «Таємниці неземного життя», ЦПО «Соняшник», керівник

ІІІ місце – Полякова Анастасія, БСШ № 9, керівник Стрельцова К.П.

Старший вік

І місце – Перелома Анна, БСШ № 9, керівник Стрельцова К.П.

ІІ місце – Іващенко Ангеліна, «Космічні розваги», гімназія № 2, керівник Довгань О.А.

ІІІ місце – Пугач Софія, БСШ № 9, керівник Стрельцова К.П.

«Музичне мистецтво»

І місце – Крижонівський Артур, гімназія № 2, керівник Лаврентьєв О.І.

«Фото-, відео- та кіномистецтво»

І місце – Мартич Ярослав, «Музика Всесвіту», БЗШ № 5, керівник Кучмет В.В.

ІІ місце – колективна робота «Свідок творіння», гімназія № 2, керівник Хітров О.С.

«Література та журналістика»

Жанр «Оповідання»

І місце – БараненкоБогдан, БСПМШ № 16, керівник Колеснікова Т.М.

ІІ місце – ПсарьоваЄлизавета, БСПМШ № 16

ІІ місце – Геращенко Даніїл, БСПМШ № 16

ІІ місце – Голубцова Єлизавета, БСПМШ № 16

ІІІ місце – Горева Дарина, БНВО «Звитяга»

«Література та журналістика»

Жанр «Казка»

І місце – Руденко Катерина, гімназія № 2, керівник Гребень В.В.

ІІ місце – Чаюн Дарина, БНВО «Звитяга»

ІІІ місце – Дубенець Віолетта, БСПМШ № 16

«Література та журналістика»

Жанр «Поезія»

І місце – Ліхачова Анна, ЦПО «Соняшник», керівник Гутник В.Д.

ІІІ місце – Собченко Анна, БНВО «Звитяга»

«Література та журналістика»

Жанр «Есе»

ІІІ місце – Самкова Анастасія, БНВО «Звитяга»

 

Переглядів: 93 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: