Понеділок, 21.09.2020, 19:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 17 » вітаємо
08:10
вітаємо

Переможці фотоконкурсу «Золота осінь»

Номінація «Портрет»

Старша вікова категорія

І місце – Медвідь Ілля, «Осінній настрій», БЗШ № 17

ІІ місце – Осипенко Олександра, «Осіння прогулка», БЗШ № 4

ІІІ місце – Вдовика Анна, «Міс осінь», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

Середні вікова категорія

І місце – Гіптенко Софія, «Я – осінь», колегіум

ІІ місце – Зінкевич Тетяна, «Осінній букет», БЗШ № 20

ІІІ місце – Вдовика Яна, «Сестра», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

Молодша вікова категорія

І місце – Шевченко Святослав, «Щаслива осінь», БСПМШ № 16

ІІ місце – Швецька Олена, «Осіння красуня», БЗШ № 20

ІІІ місце – Біленко Софія, «Мамина радість», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

 

Номінація «Пейзаж»

Старша вікова категорія

І місце – Недзельницька Катерина, «Річка Рось», колегіум

І місце – Войцехівська Вероніка, «Дендропарк «Олександрія»», колегіум

ІІ місце – Горан Катерина, «Осінь», БЗІФН

ІІ місце – Костенко Марія, «Острів дитинства», БЗШ № 17

ІІІ місце – Карпенко Іванна, «Озеро Онтаріо», колегіум

ІІІ місце – Соцька Марина, «Осінь в Карпатах», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

Середні вікова категорія

І місце – Сем’янівська Ангеліна, «Світанок», БЗШ № 21

ІІ місце – Хмара Вероніка, «Похмурість», БЗІФН

ІІІ місце – Фоменко Анна, «Золоте дерево», БЗШ № 20

Молодша вікова категорія

І місце – Борисенко Божена, «Справжній красень», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

Номінація «Архітектура»

Молодша вікова категорія

І місце – Кучеренко Назарій, «Колонада душ», колегіум

ІІ місце – Мироненко Софія, «Міст у казку», БЗШ № 20

ІІІ місце – Олійник Владислав, «Велич давнини», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

Номінація «Флора і фауна»

Старша вікова категорія

І місце – Медвідь Ілля, «Кіт», БЗШ № 17

ІІ місце – Недзельницька Катерина, «Фарби осені», колегіум

ІІІ місце – Войцехівська Вероніка, «Виноград», колегіум

Середні вікова категорія

І місце – Стряхілєв Віталій, «Ну, що?», ЦНТТ

І місце – Кучеренко Назарій, «Цуценята», колегіум

ІІ місце – Буханець Олена, «Шукаю горішки», БЗШ № 20

ІІІ місце – Броварна Катерина, «Готовий до осіннього балу», БСПМШ № 16

Молодша вікова категорія

І місце – КулібабаДаніїл, «Чарівні лебеді Олександрії», БЗШ № 20

ІІ місце – Сопін Богдан, «В обіймах осені», БЗШ № 4

ІІІ місце – Шевченко Святослав, «Друзі в осінньому місці», БСПМШ № 16.

Номінація «Жанрове фото»

Старша вікова категорія

І місце – Шемшук Юлія, «Історія одного дня», БЗШ № 4

І місце – Гіптенко  Софія, «Хвилина щастя», колегіум

ІІ місце – Поліщук Маргарита, «Сумую за літом», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

ІІ місце – Войцехівська Вероніка, «Філіжанка кави», колегіум

Молодша вікова категорія

І місце – КулібабаДаніїл, «Осінні мрії», БЗШ № 20

ІІ місце – Олійник Владислав, «Весело разом», БНВО «БЗШ № 13-ДНЗ»

Переглядів: 141 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: