Понеділок, 21.09.2020, 20:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 12 » Вітаємо
11:00
Вітаємо

Переможці міського конкурсу  «Паперова країна»

Номінація  «Прислів’я та приказки»

І вікова категорія

І місце – Акопян Анни, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Понізовцева С.В.),

ІІ місце – Костенко Станіславо, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Понізовцева С.В.),

ІІІ вікова категорія

І місце – Таланаєва Ніна, учениця БЗШ № 4 (педагог Гоменюк Т.М.).

 

Номінація  «Модульне орігамі»

І вікова категорія

І місце – Куштим Данило, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Власова М.В.),

ІІ місце – колективна робота вихованців ЦНТТ БМР (керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.)

ІІІ – Щербатюк Катерина, вихованка  ЦНТТ БМР (керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.)

ІІ вікова категорія

І місце – Молдован Діана, вихованка  ЦНТТ БМР (керівник гуртка Глек О.А.)

ІІ місце – колективна робота учнів БЗШ № 6, (керівник гуртка Лісова Т.І.)

ІІІ вікова категорія

І місце – Рудой Андрій, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Власова М.В.),

ІІ місце – Власенко Борислав, учень БСЗШ № 19 (керівник гуртка Власова М.В.),

ІІІ місце –Тітов Валерій, учень БСЗШ № 19 (керівник гуртка Власова М.В.)

 

Номінація «Макети різних виді транспорту»

І вікова категорія

І місце – Адамов Юрій, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Пономаренко О.А.),

ІІ місце – Фролов Роман, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Пономаренко О.А.),

ІІІ місце – Мохорт Мілан, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Донська К.В.).

ІІ вікова категорія

І місце -  колективна робота вихованців БЗШ № 11 (педагог малюк О.М.),

ІІІ вікова категорія

І місце – Рудой Андрій, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Власова М.В.)

 

Номінація «Квілінг»

І вікова категорія

І місце – Фридинська Варвара, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Глек О.А.),

ІІ місце – колективна робота учнів БЗШ № 11 (педагог Григоренко В.В.),

ІІІ місце – СпритківськаЄвангеліна, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Глек О.А.)

ІІ вікова категорія

І місце – Сімйонова Анна, учениця БЗШ № 3 (педагог Ткачук О.Г.),

І місце – Іванюк Софія, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Глек О.А.),

ІІ місце – Старинська Тетяна, учениця БСШ № 9 (педагог Стрельцова К.П.)

ІІІ вікова категорія

І місце – ТравковаКаріна, учениця БСШ № 1 (педагог Глущенко О.І.)

 

Номінація «У світі казок»

І вікова категорія

І місце – Герасина Анастасія, учениця БСШ № 9 (педагог Стрельцова К.П.),

ІІ місце – колективна робота вихованців ЦНТТ(керівник гуртка Донська К.В.),

ІІ вікова категорія

І місце – Малькевич Ольга, учениця БСШ № 9 (педагог Стрельцова К.П.),

ІІ місце – Осадча Лілія, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Донська К.В.),

ІІІ місце – Бабенко Ангеліна, учениця БСШ № 1 (педагог Волицька І.С.)

ІІІ вікова категорія

ІІІ місце – Дмитренко Назар, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Донська К.В.).

 

Номінація «Прикрась свій дім»

І вікова категорія

ІІ місце – Михальчук Софія, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Донська К.В.)

ІІ вікова категорія

І місце – Бейгул Ілля, учень БСШ № 1 (педагог Глущенко О.І.)

ІІ місце – Бурлака лада, учениця БСШ № 9 (педагог Стрельцова К.П.)

ІІІ місце – колективна робота сестер Івченко Вероніки, Анни і Марії, вихованок ЦНТТ керівник гуртка Ковтун Л.П.)

ІІІ вікова категорія

І місце – колективна робота учнів БЗШ № 11 (педагог Волицька І.С.)

ІІ місце – Коцур Артем, вихованець ЦНТТ (керівник гуртка Донська К.В.)

ІІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка ЦНТТ (керівник гуртка Глек О.А.).

 

Номінація «Витинанки»

ІІІ вікова категорія

І місце – Чистякова Єлизавета, учениця БЗШ № 4 (педагог Гоменюк Т.М.)

ІІ місце – Пелих Яніна, учениця БЗШ № 4 (педагог Шишкіна Н.С.).

 

Переглядів: 89 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: