Субота, 17.08.2019, 18:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 1 » вітаємо
19:51
вітаємо

Міський конкурс «Космічні фантазії»

У міському конкурсі «Космічні фантазії» прийняли участь 68 учасників з таких освітніх закладів: колегіум, Гімназія № 2, БСШ № 9, БСПМШ № 16, БЗШ № 4, 6, 11, 17, 22,12, ЦНТТ, ЦПО «Соняшник», БНВО «Ліцей-МАН».

Переможці

Номінація «Література, журналістика»

I вікова категорія

I місце – РедькінаДарія ,«Космічні казки»;

ІІ місце –Війницька Валерія «Невідома планета»;

II місце – пізнавально-розважальна програма «Іскринки таланту і пізнання», Романюк Анна, ЦПО «Соняшник»;

II вікова категорія

I місце –Гайшук Софія, « Як Ікаті знайшов своє покликання», БЗШ № 11;

IIмісце –  поезія«Шаховий турнір на Марсі», Чубачкін Олександр,ЦПО «Соняшник»;

IIмісце – Бараненко Богдан, «Атлантис»,  БСПМШ №16;

ІІ місце – Никоненко Анна, «Чари  літніх вечорів», БСПМШ №16;

ІІІ місце – Соколенко Євгенія,«Я буду пам’ятати нас такими», БСПМШ №16

Номінація «Образотворче  мистецтво»

(живопис, графіка, )

I вікова категорія

I місце – Кобринець Ангеліна, «Інопланетний зоопарк», ЦПО «Соняшник»;

I місце – Гринчук Вікторія, «Всесвіт»;

ІІ місце – Мазур Марія, БСШ № 9;

ІІ місце–Мельник Роман, «У пошуках нового», БСПМШ №16;

ІІІ місце – Гарченко Соломія, «Планета Щастя».

II вікова категорія

I місце –Павлюченко Влад«Космічна романтика» ,гімназія № 2;

IIмісце – Козачок Катерина, «Кратери», БСШ № 9;

II місце–  Хрущ Віра, «Фантастична риба», ЦПО «Соняшник»;

ІІ місце – Вакулова Анна, «Форми життя», гімназія № 2;

ІІ місце- Пилипенко Діана, «Перетворення», БСШ № 9;

ІІІ місце – Рубльова Поліна, «Космонавт», БСШ № 9.

ІІІ місце – Коміна Ірина, «Герої мультиків»;

ІІІ місце – Олійник Максим, «Космічний дракон».

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Вишивка, аплікація, оригамі, батик, квілінг

I вікова категорія

I місце – Риков Іван, «Майстер Йодо», вихованець ЦНТТ;

IIмісце – Коцур Ярослав, «Орбітальна наукова станція», вихованець ЦНТТ;

ІІ місце-Чаборай Ганна, «Міньони», вихованка ЦНТТ;

III місце – Орловський Володимир, «Дракон», вихованець ЦНТТ.

Рукоділля (м’яка іграшка, сувенірні вироби, ткацтво)

I місце –Лобко Аліна, «Інопланетянка»,ЦПО «Соняшник»;

І місце – Кобринець Ангеліна,ЦПО «Соняшник»;

І місце – Новаченко Анастасія, «Космічний прибулець»,вихованка ЦНТТ;

ІІ місце – Семянівська Ангеліна, «Уявлення»,ЦПО «Соняшник»;

IIмісце –Деркач Анна, «Фея космосу», гімназія № 2;

ІІ місце –  Козелецька Влада, «Космічна дівчина», гімназія № 2;

ІІ місце – Чубачкин Олександр,ЦПО «Соняшник»;

IIІмісце – Андрущук Вікторія, « Ми у космосі», ЦПО «Соняшник»;

ІІІ місце-Томашук Антон, «Зустріч на космічних трасах,ЦПО «Соняшник»;

ІІІ місце – Герасімова Катерина, «Зірка», Ліцей;

ІІІ місце – Коробченко Михайло,ЦПО «Соняшник»;

Бісероплетіння

Імісце-Сівченко Владислав, «Найкращий букет», БСШ № 1;

IІ місце – Сушков Максим, «Космічний корабель» вихованець ЦНТТ;

Номінація «Фотомистецтво»

I місце – Потапова Олександра, «Нова планета», вихованка ЦНТТ;

І місце – Карабарова Ірина, «Барви космосу»,вихованка ЦНТТ;

II місце – Пономаренко Юлія, «Подорожі»,вихованка ЦНТТ;

III місце – Кулініч Ольга, «Вогні Всесвіту», вихованка ЦНТТ;

ІІІ місце – Костенко Марія, «Моє місто», БЗШ № 17.

 

 

Переглядів: 69 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: