Неділя, 25.08.2019, 09:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Січень » 29 » вітаємо
14:17
вітаємо

 Переможці міського етапу виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

 

Номінація

Назва роботи

П.І.П. автора

Навчальний     заклад, гурток

Місце

1.

найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі

«Планер Клоун»

Сізіков Ілля

СЮТ (керівник гуртка  Пономаренко О.А.)

I

2.

найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі

«F6 F5 HELLCAT»

БеляковНікіта

СЮТ  (керівник гуртка  Козлов В.М.)

II

3.

найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі

«F18 HORNET»

Бондаренко Іван

СЮТ  (керівник гуртка  Козлов В.М.)

III

4.

найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі

«Модель планера власної задумки»

Портянко Матвій

СЮТ (керівник гуртка  Пономаренко О.А.)

III

5.

моделі різних машин та механізмів

«Паровоз»

колективна робота

СЮТ  (керівник гуртка  Давиденко І.С.)

I

6.

моделі різних машин та механізмів

«Автомобіль»

Карпенко Богдан

БСПМШ № 16

 

II

7.

моделі різних машин та механізмів

«Вантажний автомобіль»

Багінський Святослав

БСПМШ № 16

 

III

8.

найпростіші механічні ігри та іграшки

«Їжачок»

Когутенко Назар

БСПМШ № 16

II

9.

ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки

«Торшер троянда»

колективна робота

СЮТ (керівник гуртка  Глек О.А.)

I

10.

вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

«Іванко і Маруся»

Янковська Поліна

СЮТ (керівник гуртка  Стряхілєва Н.Б.)

 

I

11.

вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

«Квітка»

колективна робота

СЮТ (керівник гуртка  Яроха Г.)

II

12.

вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

«Дама на прогулянці»

Качур Тетяна

СЮТ (керівник гуртка  Стряхілєва Н.Б.)

 

II

13.

вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

«Троянда»

колективна робота

СЮТ (керівник гуртка  Глек О.А.)

II

14.

сувеніри і м’якаіграшка

«Іграшка»

Студена Євгенія

СЮТ (керівник гуртка  Сушкова С.І.)

 

I

15.

сувеніри і м’якаіграшка

«Сувенір»

Юдіна Каріна

СЮТ (керівник гуртка  Сушкова С.І.)

 

II

16.

вироби в техніці оригамі та паперопластики

«Робот»

колективна робота

СЮТ (керівник гуртка  Власова М. В.)

I

17.

вироби в техніці оригамі та паперопластики

«Жар птиця»

Коморченко Анна

БЗШ № 11

II

18.

вироби в техніці оригамі та паперопластики

«Листопад»

Михальчук Софія

СЮТ (керівник гуртка  Донська К.В.)

III

19.

макети будівель

«Замки»

колективна робота

СЮТ (керівник гуртка  Понізовцева С.В.)

 

I

 

 

 

 

 

Переглядів: 60 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: