Неділя, 25.08.2019, 10:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Січень » 29 » вітаємо
14:08
вітаємо

 Вітаємо переможців І етапу перегонів на «Першість м.Білої Церкви в автотрасових змаганнях у класі «Гоночні автомобілі»!!!

            26 січня проходив І етап перегонів на «Першість м.Білоі Церкви в автотрасових змаганнях у класі «Гоночні автомобілі». Змагання проводяться у рамках проекту Центру науково-технічної творчості «За технічно грамотними дітьми-майбутнє України!»

            Метою є розвиток технічного мислення та конструкторських здібностей у дітей молодшого шкільного віку; формування стійкого інтересу у вихованців  до технічних видів творчості.

            У змаганнях приймали участь 21 учасник. Призові місця розподілились наступним чином, у старшій віковій категорії : І місце-Лупало Антон, вихованець ЦНТТ, учень БЗШ 4; ІІ місце- Шелест Вадим, вихованець ЦНТТ Білоцерківської міської ради, учень БЗШ 20; ІІІ місце- Ткаченко  Дмитро, вихованець КЗ БЦМП клубу за місцем проживання «Прометей»СЮТ, учень БЗШ 4.  

            У молодшій віковій категорії: I місце – Ольшанський Данііл, вихованець  КЗ БЦМП «Прометей»; II місце- Трегуб Єгор, вихованець ЦНТТ; III місце - Кондратенко Ілля, вихованець « Прометею».

            Через місяць відбудеться ІI етап змагань у цьому навчальному році. Протягом місяця юні технарі готуватимуть власноруч виготовлену техніку до перегонів. Успіхів вам, юні конструктори, перемоги у наступних змаганнях!!!

Щиро дякуємо директору КЗ БЦМП клубу за місцем проживання « Прометей» Гордєєвій Людмилі за тісну співпрацю у такій важливій справі- вихованні технічно-грамотних дітей!!! На фото керівники гуртків Медвідь Віктор Олексійович та Козлов Вадим Миколайович зі своїми вихованцями.

 

Переглядів: 48 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: