Середа, 14.04.2021, 16:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 20 » вітаємо
13:45
вітаємо

Змагання з картингу

Картинг – це звичайні гонки, але тільки на перший погляд. Якщо заглибитися – то картинг є тренінгом лідерства. Швидкість, рух, драйв – все це відволікає від щоденної метушні, примушуючи сконцентруватися на процесі. А ще  їзда вертких картів розвиває координацію і швидкість реакції, логічне мислення і розміркованість, вміння миттєво приймати рішення. Вихованці, які оволодівають картингом  у повсякденному житті стають справжніми стратегами.

        З 15 по 17 вересня 2017 року у  місті  Київі  на картодромі «Чайкка», відбулись Всеукраїнські змагання учнівської молоді з картингу. Команда Станції юних техніків приймала участь у складі двох картингістів: Трушківського  Кирила, учня БСПМШ №16 (у класі «Піонер Н») та Кульбако Влада, учня Білоцерківського колегіуму (клас «Безкоробка 125») (наказ Станції юних техніків № 53 від 05.09.2017р. «Про участь у Кубку України з картингу  серед учнівської  молоді»).

         У змаганнях приймали участь  картингісти  з Волині, Тернопільскої, Хмельницької, Київської, Черніговської, Полтавської, Одеської, Львівської областей України та міст Біла Церква та Луцьк. Загальна кількість команд 20, всього – 133 учасника.

         Команда Станції юних техніків проявила себе гідно серед найкращих команд України. Команда не завоювала призового місця але вихованці гуртка юних картингістів під керівництвом Стешина Ярослава Юрійовича  отримали величезний досвід, позитивні емоції, драйв.

         Для тих, хто хоче отримувати багато позитивних емоцій, зарядитись драйвом, навачитися керувати автомобілем  рекомендуємо записатись у гурток «Картингу»   Станції юних техніків м. Білої  Церкви  та у подальшому приймати участь  у змаганнях і перемагати!!!

Переглядів: 277 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: