Неділя, 19.11.2017, 04:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 24 » Вітаємо
10:18
Вітаємо

Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»

У міському конкурсі юних фотоаматорів прийняли участь 60 учасників з таких навчальних закладів: Гімназія №2, БЗШ № 3, 4, 5, 6,11, 20, 22, БСШ № 1, 9,БСПМШ №16,СЮТ, ЦТДЮ «Соняшник».

Переможці

Номінація «Портрет»

Iвікова категорія

IIмісце – Говорун Аліна, «А я дівчинка україночка», БСПМШ № 16

IIвікова категорія

Iмісце – Федоров Андрій, «Східна красуня», СЮТ ( гурток «Фото»)

Iмісце – Остапович Богдан, «Мить зупинитись», Гімназія №2

II місце – Бечко Катерина, «Посмішку дарую світу», БСШ №1

IIIвікова категорія

Iмісце – ФісунМикола,«Дівчина біля вікна», СЮТ ( гурток «Фото»)

IIIмісце – Чубачкін Іван, «Піца для мами своїми руками», ЦТДЮ «Соняшник»

Номінація «Пейзаж»

Iвікова категорія

Iмісце – Ястремська Анастасія, «Тихо осінь ходить гаєм», БСПМШ №16

II місце – Мороз Євгеній, «Чарівні барви осені», БЗШ № 5

IIвікова категорія

Iмісце – Пономаренко Юлія,  «В пошуках перспективи», СЮТ ( гурток «Фото»)

IIIмісце –Лукашова Єлизавета, «Українське село», БЗШ № 3

IIIвікова категорія

Iмісце –ПолєховаМар’яна , «Карпатські полонини», БЗШ № 4

Iмісце –Голоско Світлана, «Дорога в зимову казку», Гімназія №2

Номінація «Архітектура та мистецтво»

IIвікова категорія

Iмісце –Михальченко Владислав, «Одеський ренесанс», СЮТ ( гурток «Фото»)

IIIвікова категорія

Iмісце –Березюк Надія, «Дюк запрошує сонце», Гімназія № 2

Номінація «Казкове та комедійне фото»

IIIвікова категорія

II місце –Машталірук Ольга, «Адампільський світанок», БЗШ № 11

II місце –Березюк Надія, «На світанку догорають фонарі», Гімназія № 2

Номінація «Друзі людини»

IIвікова категорія

Iмісце – Гонта Олександра, «Ну що, помуркотимо?», БСШ №1

II місце –Тітарчук Ліана, «Смачного!», БСПМШ № 16

IIIмісце –Бражнік Артем, «Босс на відпочинку», БСПМШ № 16

IIIмісце –Милянівська Кароліна, «Коза Юлька», БЗШ № 4

Номінація «Натюрморт»

IIIвікова категорія

Iмісце –Голоско Світлана, «Натюрморт із сочевицею»,  Гімназія № 2

IIIмісце –Чубачкін Іван, «Врожайний край, земля дорідна, це – Україна моя рідна!»,  ЦТДЮ «Соняшник»

Номінація «Експериментальне фото»

IIвікова категорія

II місце – Петренко Анастасія, «Справді, будинки», БЗШ № 22

IIIмісце –Костін Ярослав, «А що я бачив!», БЗШ № 22

Переглядів: 65 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: