Середа, 14.04.2021, 16:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 23 » Відпочиваємо творчо!
12:42
Відпочиваємо творчо!

          Літній табір – весела та радісна пора. Радість спілкування з друзями, сприйняття оточуючого світу. Така коротка миттєвість і в той же час – довготривалий період у житті. Станція юних техніків гостинно відкрила двері своїх кабінетів для дітлахів із шкільного табору школи № 3.

         Педагоги нашого закладу допомагають школярам цікаво та змістовно провести літні канікули. У стінах кабінетів поєднуються романтика нового й незвіданого, творчий пошук і мрія.

         На заняття з з орігамі керівники гуртків Стряхілєва Наталя Борисівна і Власова Марина Вікторівна розвивають просторову уяву, вчать читати креслення за якими складаються фігурки з паперу, уявляти за ними вироби в об’ємі. А бачили б ви нашу сонячну систему у вигляді паперових конструкцій! На цих заняттях ніколи не буває сумно, педагоги постійно створюють ігрові ситуації, розширяють комунікативні здібності учнів. Важливою ланкою у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою до майбутньої роботи у різних гуртках технічного напряму є початкове моделювання. Педагоги Глек Оксана Анатоліївна, Петровська Олеся Василівна, Матковський Петро Михайлович та Донська Ксенія Валеріївна в процесі технічної взаємодії формують мислення дитини, а воно, як відомо, формується і розвивається в ігровій та навчальній діяльності. Сьогодення вимагає від нас людину-творця, що вміє і любить працювати. Педагоги на своїх заняттях вчать аналізувати, спостерігати та творчо мислити, адже без розвиненої багатої творчої фантазії неможливе створення чогось нового. Протягом заняття за допомогою деяких секретних прийомів народжуються повітряні змії, різні транспортні засобі, клоуни, птахи, ляльки і багато іншого, на що здатна дитяча фантазія.

         Останнім часом немає проблеми придбати у магазині м’яку пухнасту іграшку. «Так», - скажете ви. Але ж на скільки приємніше її створити власноруч. Саме цьому на заняттях свого гуртка вчать своїх вихованців Понізовцева Світлана Володимирівна та Авдєєва Галина Володимирівна. Іграшку, в яку вкладено душу, бережемо довгі роки спочатку ми самі, а потім наші батьки. Адже це згадка про радісне, безмежне щастя під назвою «Дитинство». Останнім часом надзвичайно популярним видом декоративно-ужиткового мистецтва є бісероплетіння. Воно активно відроджується та розвивається. Цьому виду мистецтва вихованців вчить Сушкова Світлана Ігорівна. Заняття бісероплетінням є не тільки бажаним, але й корисним і важливим у все сторонньому розвитку дітей.

         Психологи Стихальська Лідія Миколаївна і Федорченко Наталія Миколаївна проводили з дітьми комунікативні ігри на знайомство,заняття з елементами тренінгу «Наше здоров’я – у наших руках», психологічні ігри на виявлення лідерів, розвиток пам’яті та уваги, згуртування дитячого колективу, комплексну ігротеку. Літні розваги, рольову гру «Подорож у країну казок».

         Є серед підростаючих хлопчаків і такі, яких «небо кличе…». Людина мріяла літати ще з часів міфічного Ікара. І тільки в ХХ століття втілила цю мрію в життя. Багато невдач і перемог принесла людству можливість польоту, але все одно є сміливці, які хочуть сказати в цій області нове слово. А починається все з малого – авіамоделізму. Керівником цього гуртка є військовий інженер Пономаренко Олександр Андрійович. Гурток є неодноразовим переможцем міських змагань. Саме під його керівництвом у закладі 8 років поспіль працює Мала Академія Наук. Вихованці гуртка щороку здобувають призові місця у 2 етапі Всеукраїнського конкурсу захисту Науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Успіх у роботі з дітьми, як відомо, залежить від зацікавленості педагогів, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також від уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців. Талановиті і віданні своїй справі педагоги, розуміючи відповідальність, покладену на них, роблять все можливе, щоб літо 2014 асоціювалось з фонтаном усмішок, сонця та ягід, неземної енергії та щедрих опадів у вигляді творчого дощу.

                                                                                   О.А. Солодовенко,

                                                                  методист Станції юних техніків

 

  

 

 

 

 $IMAGE10$

Переглядів: 524 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: