Неділя, 25.08.2019, 09:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 17 » Відкриті заняття, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
17:35
Відкриті заняття, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

14.01.2014 року на Станції юних  техніків було проведено відкрите заняття у гуртку «Іграшки та сувеніри», присвячене творчості народного генія Т.Г.Шевченка. Тема заняття: «Техніка – декупаж -  в українському стилі».

На заняття вихованці закріпили знання про народного генія Тараса Шевченка. Освоювали техніку – декупаж – із яскравих  серветок в українському стилі й оздоблювали виріб квітками, стрічками із кольорового паперу. Теоретичне навчання тісно поєднувалось з практикою, оскільки навчально-виховні завдання вирішувались, головним чином, у процесі практичної роботи.

Робота в гуртку відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання й виховання дітей на матеріалах народного побуту, звичаїв, залучення вихованців до народних традицій й художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності. Керівник гуртка Понізовцева С.В. формує у вихованців ціннісне ставлення до народного мистецтва, прагнення до його збереження та примноження.

17.01.2014 року  проведено відкрите заняття в гуртку «Бісероплетіння» (керівник гуртка Сушкова С.І.).  Тема заняття "Образ калини у  творчості Т.Г.Шевченка".  Виготовлення засніженого куща калини з  бісеру». Пошана і вдячність наповнює серця усього людства, бо Тарас Григорович Шевченко не тільки співець України, він поет на всі  часи, на всі віки для всіх людей на землі. Ми пишаємось тим, що  він наш земляк, і прагнемо бути гідними його нащадками.

Він є виміром нашої совісті, мірилом нашої правди, його безсмертні твори є великою порадою для сучасної України і для майбутньої.

У своїй творчості Шевченко часто звертається до образів рослин. Образ калини один з найуживаніших у творах Кобзаря. Калина – одна з найчарівніших рослин, про неї складено найбільше художніх творів, пісень, легенд, прислів’їв.

Калину дуже любив наш Великий Кобзар – Тарас Шевченко. Для нього калина – це символ дівочої краси. Митець через поетичний образ калини подає також красу рідної природи.

На занятті вихованці закріпили знання про народного генія Тараса Шевченка, частково дослідили символіку калини у його творчості, навчились виготовляти засніжений кущ калини з бісеру.

 

Переглядів: 910 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: