Середа, 14.04.2021, 17:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Липень » 18 » УРА! ЛІТНІ КАНІКУЛИ!
00:28
УРА! ЛІТНІ КАНІКУЛИ!

УРА!  ЛІТНІ КАНІКУЛИ!

 

         Нарешті вони настали, такі довгоочікувані канікули. Можна висипатися та займатися улюбленими справами. Насолоджуватися спілкуванням з друзями, та змістовно відпочивати.

         Саме для створення умов змістовного дозвілля педагоги Станції юних техніків у літніх таборах на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов та спеціалізованої загальноосвітньої школи № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов прикладали максимум своїх зусиль.

На школярів щодня чекала дуже цікава робота по виготовленню власноруч різних виробів з кольорового паперу, картону, тканин, пластиліну.

         На гуртку повітряних зміїв,  керівник гуртка Матковський Петро Михайлович, педагог з багаторічним стажем за плечима, розвивав у вихованців конструкторські  здібності, виробляв у дітей навички виготовлення моделей повітряних зміїв власної конструкції.

         Світ орігамі – це світ радості, творче середовище, колективне навчання. і це зовсім не складно: аркуш паперу + трохи часу, фантазії і в результаті чарівна моделька, чудовий подарунок – хіба воно того не варто? Впевнені, що варто. В орігамі поєднуються: образотворче мистецтво, конструювання та технології, загадки та головоломки, індивідуальне самовираження вихованців. На заняттях гуртка орігамі  ніколи не буває сумно, педагоги – Іванова Любов Володимирівна, Власова Марина Вікторівна та Стряхілєва Наталія Борисівна – постійно створювали ігрові ситуації, розширювали комунікативні здібності учнів. Заняття не тільки розвивають пам’ять і просторову уяву, але й  моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця.

         На заняттях авіамодельного гуртка діти під керівництвом досвідченого педагога Пономаренко Олександра Андрійовича вчилися читати креслення, складати їх, що, у свою чергу, розвиває просторову уяву і творче мислення, вміння розбиратися у конструкціях літаючих апаратів, аеродинаміці. Готові авіамоделі проходили льотні випробування на авіамодельних змаганнях.

         На гуртку паперопластики Глек Оксана Анатоліївна вчила  учнів моделювати з паперу і картону іграшки, листівки, сувеніри, подарунки з елементами ескізного малювання. Паперопластика розвиває смак і фантазію, виховує у дітей почуття краси, охайність, терпіння і вміння доводити справу до логічного кінця.

         На заняттях гуртка «Іграшки та сувеніри» Світлана Володимирівна Понізовцева за допомогою деяких секретних прийомів створювала  з вихованцями настінне панно «Яскраве літечко», діти виготовляли різні композиції з клаптиків тканини і паперу. Моделювання іграшок і сувенірів залучає дітей до народних традицій, відкриває широкий простір  для естетичного розвитку.

         На гуртках технічного дизайну Донська Ксенія Валеріївна вчила своїх вихованців наочному моделюванню, проектуванню, конструюванню. Діти конструювали з паперу космічні ракети, прибульців, вітряки, виготовляли колективне панно «Всесвіт». У процесі творчої діяльності вчила учнів аналізувати, спостерігати, формувати їх мислення.

На заняттях судномодельного гуртка Ільчук Андрій Миколайович, виховуючи у дітей працьовитість, точність і акуратність, вчив виготовляти моделі яхт, катамаранів, військових катерів. Вихованці поглиблювали і застосовували у практичній діяльності знання шкільної програми з математики, удосконалювали уміння та навички роботи з інструментами.

Сьогодення вимагає від нас не людину-робота, а людину-мислителя, творця, що вміє і любити, і працювати, а без розвиненої багатої творчої фантазії неможливе створення чогось нового.

         Щиро та привітно зустріли наших педагогів начальники таборів Данилова Людмила Миколаївна та Яблонська Вікторія Володимирівна.

         У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми,  дорослі, тому турбота про дітей має бути основним нашим обов’язком.

         Тож, давайте зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради  майбутнього і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю країни.

         А всім хлопчикам і дівчаткам зичимо міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! 

 

Методист Станції юних техніків Солодовенко О.А.

 

 

 

Переглядів: 877 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: