Четвер, 18.10.2018, 05:54
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 26 » семінар
22:39
семінар

Участь у семінарі м. Бориспіль

         24 березня 2018 року  на базі Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»  відбувся обласний семінар-практикум «Професійні орієнтації вихованців гуртків інформаційно-технічного профілю як умова успішної соціалізації особистості» для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю закладів позашкільної освіти в якому прийняв участь керівник гуртка Станції юних техніків  Конченко Д.В.

         На семінарі було розглянуто важливі аспекти розвитку і вдосконалення позашкільної  роботи. Через призму сучасності розглядалися нові підходи до організації освітнього процесу в гуртках інформаційного профілю.

         Дмитро Вікторович  ознайомився з новим напрямом у профільних закладах позашкільної освіти науково-технічного спрямування – «Робототехнікою» в контексті «STEM-освіти». 

         Змістовно та цікаво з цим напрямом  ознайомив колег на майстер-класі керівник гуртка Бориспільського ЦТТ «Евріка» Назімов І.П.

  

Дякуємо організаторам семінару  за нові враження; насиченість та сучасний підхід до нагальних питань закладів позашкільної освіти.

Переглядів: 48 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: