Субота, 17.08.2019, 17:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 19 » Результати міського конкурсу з паперу «Вітальна листівка»
10:27
Результати міського конкурсу з паперу «Вітальна листівка»

Міський конкурс з паперу «Вітальна листівка»

У міському конкурсі «Вітальна листівка» прийняли  участь 87 учасників з таких навчальних закладів: БНВО, БНВО «Ліцей-МАН», Гімназія №2 БСШ №1, 9, БЗШ № 3, 4, 6, 7, 11, 15, 17, 22, БВЗШ №1, БСПМШ №16 СЮТ, Освітній центр «Puzzle», ЦДЮК «Дивосвіт».

  Роботи учасників були розподілені за такими віковими категоріями:

I  - від 5 до 10 років;

II  - від 11 до 14 років;

III – від 15 до 18 років.

Переможці

Номінація «Новорічна листівка»

I вікова категорія

I місце –«З Новим роком!», Колективна робота, БЗШ № 6.

IIмісце –«З Новим роком», Розгон Матвій, БЗШ № 17.

IIмісце –«Новорічна мить», Камінська Вікторія, Перша Білоцерківська гімназія-школа.

IIIмісце –«Новорічне диво», Присяжна Марія, Перша Білоцерківська гімназія-школа.

IIвікова категорія

I місце –«З Новим роком!», Троцько Анна, БНВО «Ліцей-МАН».

II місце –«Новорічна листівка», Глек Єлизавета, СЮТ, гурток «Паперопластика».

IIIмісце –«Новорічні чобітки», Підгорна Анастасія, Гімназія № 2

IIIмісце –«Рік мавпи поспішає до нас в гості!», Мишкіна Вікторія, БСШ № 9.

IIIвікова категорія

I місце –Новорічна скринька, Глек Ольга, СЮТ, гурток «Паперопластика»,

II місце –«Завітав Дід Мороз», Галінська Тетяна, БСШ № 1.

IIIмісце – «Новорічна листівка», Перебетюк Юлія, БНВО «Ліцей-МАН» -СЮТ.

Номінація «З днем народження!»

I вікова категорія

II місце –«З днем народження!», Гіптенко Софія, БСШ № 9.

III місце – «З Днем народження», Закрасняний Дмитро, БЗШ № 3.

IIвікова категорія

II місце – «З днем народження», Горбань Олександра, БЗШ № 4.

IIIвікова категорія

III місце –«Вітання з днем народження», Терещук Ірина, БЗШ № 3.

Номінація «Різдвяна листівка»

I вікова категорія

I місце –«З Новим роком!», Колективна робота, БЗШ № 6.

II місце –«MerryChristmas», Бяли Мартіни, Гімназія № 2.

III місце –«Різдвяний сніговичок», Бенеда Марина, Освітній центр «Puzzle».

Номінація «Пасхальна листівка»

I вікова категорія

I місце –«Веселої Пасхи», Трубій Вікторія, СЮТ.

IIвікова категорія

II місце –«Пасхальний передзвін», Ткалич Дар’я, БЗШ № 4.

Номінація «Вітальна листівка»

I вікова категорія

I місце –«Вітаю!» , Глабчук Анна, БЗШ № 17.

II місце – Листівка «Вітаю!», Кумейко Маруся, СЮТ.

Номінація«З днем…»

I вікова категорія

I місце –«З днем вчителя», Степура Лілія, СЮТ.

II місце –«З днем Захисника Вітчизни»,Косінська Вікторія, СЮТ.

IIвікова категорія

I місце –«З днем Святого Валентина», Чечіль Софія, БСПМШ № 16.

II місце –«1 вересня – День знань», Ющенко Ігор, БЗШ № 3.

II місце –«Квітка перемоги!», Гулювата Ілона, БСШ № 9.

III місце –«Літо», Глек Єлизавета, СЮТ.

Переглядів: 391 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: