Неділя, 25.08.2019, 11:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Лютий » 5 » Педагоги-позашкільники – творці кожної хвилини, кожного дня
00:57
Педагоги-позашкільники – творці кожної хвилини, кожного дня

      Середовище розвитку дитини складається з сім’ї, школи, закладів позашкільної освіти, державних та приватних розважальних закладів та, зрештою, «вулиці». Нас турбує питання: «Як зробити так, щоб дитина прийшла саме в наш заклад?». Когось приводять батьки або друзі, а хтось вперше дізнається про наші можливості завдяки традиційній грі «Знайди себе на Станції юних техніків», в якій беруть участь учні шкіл міста. Під час гри діти за маршрутними листами відвідують різні лабораторії – кабінети – станції нашого закладу, зустрічаються з педагогами та мають змогу практично спробувати той чи інший вид діяльності відповідно до специфіки гуртка, визначитися зі своїм вибором. 

         На Станції юних техніків відпрацьована система взаємодії закладу із загальноосвітніми навчальними закладами. З 29.12.12 по 12.01.01.2013 року, у період зимових канікул, на Станції юних техніків були проведені 52 масові заходи для школярів міста та вихованців. Усі заходи були спрямовані на формування естетичної, духовної, трудової культури учнівської молоді та з метою об’єднати підлітків і  молодь за інтересами у вільний час. У заходах приймали участь не тільки вихованці гуртків, але і школярі міста – БЗШ № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 22, БСШ № 1, 9, 12, 13, БСПМШ № 16, БНВО, гімназія № 2, колегіум, економіко-правовий ліцей. Усього – 1128 учнів, з них школярів міста – 808 учнів.

         Учні  брали участь у тренінгах, виконували нескладні творчі завдання (виготовляли новорічні ялинки, іграшки, новорічні листівки, об’ємні сніжинки, ялинкові прикраси), приймали участь у різноманітних іграх, конкурсах, змаганнях (авіамодельні змагання на стендовому тренажері, виготовлення найпростіших літаючих моделей і вертушок з паперу та запуски моделей). Конкурси сприяли активізації творчого пошуку в дітей, збагаченню й розвитку особистості та естетичного світогляду, підвищенню рівня художньої майстерності (створення паперової казки, виготовлення снігової троянди, виготовлення аплікації «Зимовий пейзаж», конструювання динамічної іграшки). Слід відзначити високий рівень майстерності педагогів: Власової М.В., Петровської О.В., Пономаренко О.А., Іванової Л.В., Понізовцевої С.В., Стряхілєвої Н.Б., а також оригінальність робіт з використанням природного матеріалу.

         Взірцем творчої досконалості стали роботи, що відображали фольклорні новорічно-різдвяні дійства:

1.     «Об’ємні сніжинки» (керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.)

2.     Аплікація «Новорічна казка» (кер. Петровська О.В.)

3.     Новорічна вітальна листівка (кер. Понізовцева С.В.)

4.     «Снігова троянда» (Донська К.В.).

5.     Кубик «6 рамок» (Іванова Л.В.)

6.     «Різдвяні зірочки» (Власова М.В.)

Ці роботи вирізнялись оригінальністю задуму та майстерним виконанням.

         Творчість – це витвір людства, а колеги-позашкільники – творці кожної хвилини, кожного дня. Навчаючи творчості вихованців, до кожного з них здійснюється індивідуальний підхід. Тому ми запрошуємо вас на Станцію юних техніків, яка знаходиться за адресою Короленка, 3-А до співпраці і творчості.

 

 

Методист Станції юних техніків                                          Світлана Торкаєнко

Переглядів: 505 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: