Неділя, 19.11.2017, 04:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 3 » Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»
10:37
Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»

У міському конкурсі юних фотоаматорів прийняли участь 36 учасників з таких навчальних закладів: Гімназія №2, БЗШ № 3, 4, 17, 18, 22, БСШ № 9,12, 13,БСПМШ №16, БВЗШ №1, БСЗШ №19.

Роботи учасників були розподілені за такими віковими категоріями:

I  - з 6 до 10 років;

II  - з 11 до 14 років;

III – з 15 до 18 років.

Були представлені такі номінації:

  • портрет;
  • пейзаж;
  • архітектура та мистецтво;
  • казкове та комедійне фото;
  • друзі людини;
  • натюрморт;
  • експериментальне фото.

Переможці

    Номінація «Портрет»

IIвікова категорія

IIмісце – «Україночки», Міщанюк Августа, БЗШ № 3, 5-А.

IIIвікова категорія

I місце - «Портрет панянки», Березюк Надія, Гімназія № 2, 10-А.

Номінація «Пейзаж»

I вікова категорія

II місце –«Моя країна - Україна», Крумка Артем, БЗШ № 3, 4-А.

IIвікова категорія

III місце –«Улюблений куточок дендропарку «Олександрія»», Ющенко Богдан, БСЗШ №19, 7 кл.

III місце –«Мальовничі вершини Карпат», Піщаль Владислав, БСШ № 13, 7 кл.

III місце –«Свічка», Янчук Анастасія, БСЗШ №19, 8-Б.

III місце –«Осінні барви», Шевченко Богдан, БСЗШ №19, 9 кл.

IIIвікова категорія

I місце -«Колискову над світом співала краса», Малюк Сніжана, БЗШ № 4, 10-Б.

II місце –«Дивовижна краса природи», Сокол Єлизавета, БЗШ № 18, 10-А.

III місце –«Дзеркало осені», Калинович Арсеній, БВЗШ № 1.

Номінація «Архітектура та мистецтво»

I вікова категорія

II місце –«Величність органного залу», Житнюк Денис, БЗШ № 3, 3-В.

IIвікова категорія

I місце -«Остання нота», Штангер Богдан, Гімназія № 2, 6-А.

Номінація «Казкове та комедійне фото»

IIIвікова категорія

I місце -«Чоловіча настанова», Голоско Світлана, Гімназія № 2, 10-А.

Номінація «Друзі людини»

IIвікова категорія

I місце -«Чи я на світі всіх миліша?», Люжарова Ілона, БСШ № 13, 8 кл.

II місце –«Мій вірний друг», Косовець Роман, БЗШ № 3, 7-А.

IIIвікова категорія

III місце –«Відзеркалення», Кириченка Наталія, БСПМШ №16, 16 р.

Номінація «Натюрморт»

IIIвікова категорія

I місце -«Сонячні краплини на кризі», Кириченка Наталія, БСПМШ №16, 16 р.

Номінація «Еспериментальне фото»

IIвікова категорія

II місце –«Безвинна радість», Іванюк Меланія, БЗШ № 22, 9-А.

III місце –«Українські силачі», Кацалап Ігор, БЗШ № 3, 7-А.

IIIвікова категорія

I місце -«Шалений вир горобинових ягід», Ізваріна Аліна, БЗШ № 4, 10-Б.

Номінація «Макрозйомка»

IIвікова категорія

II місце –«Петрів батіг», Костенко Дмитро, БЗШ № 17, 9-Б.

Переглядів: 212 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: