Неділя, 25.08.2019, 10:52
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 2 » Міський конкурс з орігамі «Паперова країна»
12:10
Міський конкурс з орігамі «Паперова країна»

Міський конкурс з орігамі «Паперова країна»

У міському конкурсі з орігамі прийняли участь 57 учасників з таких навчальних закладів : БНВО, БНВО «Ліцей-МАН», БСШ №1, 9, БЗШ № 3, 4, 5, 7, 11, 22, БСЗШ №19, СЮТ, ЦДЮК «Дивосвіт».

Роботи учасників були розподілені за такими віковими категоріями:

I  - від 5 до 10 років;

II  - від 11 до 14 років;

III – від 15 до 18 років.

       Були представлені такі номінації:

-в світі казок;

-прикрась свій дім (сувеніри та подарунки з паперу);

-модульне орігамі;

-квілінг;

-макетування.

Переможці

Номінація «В світі казок»

IIвікова категорія

I місце – «А у мене день народження!», Хараніч Вікторія Сергіївна, Гриб Тетяна Олександрівна, Махлай Аліна Сергіївна, Кузніцова Яна Станіславівна, БСШ № 9.

Номінація «Прикрась свій дім»

I вікова категорія

I місце –«Крокуси», колективна робота, ЦДЮК «Дивосвіт».

IIмісце – декоративний вазон «Чарівне деревце», Багінська Каміла Сергіївна, БСШ № 1.

IIIмісце – «Ромашкова галявинка», Молдован Діана, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Глек О.А.)

IIIмісце – «Жовті троянди», Шемшук Юлія, БЗШ №4.

IIвікова категорія

IIмісце –«Квітуча Україна», Глек Єлизавета, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Глек О.А.)

IIIвікова категорія

I місце –«Танго в Парижі», Глек Ольга, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Глек О.А.)

Номінація «Модульне орігамі»

I вікова категорія

I місце – «Наречена», Гісса Соломія, СЮТ, гурток «Орігамі» (Стряхілєва Н.Б.)

IIмісце – «Дама в капелюсі», Ткачук Ольга, СЮТ, гурток «Орігамі» (Стряхілєва Н.Б.)

IIIмісце – «З днем вчителя», Пелих Тимофій, СЮТ, гурток «Орігамі» (Стряхілєва Н.Б.)

IIвікова категорія

I місце –«Весела сімейка», колективна робота учнів БСЗШ №19, СЮТ, гурток «Орігамі» (Власова М.В.)

IIмісце – «Чарівна куля», Глек Єлизавета, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Глек О.А.)

IIIмісце – «Тобі країно, присвячується», Ільєнко Марія, БЗШ №4.

IIIвікова категорія

I місце – «Літак», Ярчевський Андрій, СЮТ, гурток «Орігамі» (Власова М.В.)

IIмісце – «Панда», Ярчевський Андрій, СЮТ, гурток «Орігамі» (Власова М.В.)

IIIмісце – «Кусудама», Білик Вадим, БЗШ №7.

Номінація «Квілінг»

I вікова категорія

I місце –«Чарівне місто», Жирнов Ілля, БНВО.

IIмісце – «Сонячна осінь», колективна робота, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Петровська О.В.).

IIIмісце –«Чарівне місто», Піхоцька Катерина, БНВО.

Гран-прі :триптих «Сакури», Дригало Денис, БЗШ №1.

IIвікова категорія

III місце – «Полетіли журавлі ген у теплі краї», Дригало Дмитро, БСШ №1.

IIIвікова категорія

I місце –«Настрій», Глек Єлизавета, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Глек О.А.)

IIмісце – «Вітальна листівка», Грінчій Яна, БЗШ №4.

III місце –«Петриківський розпис», Глек Ольга, СЮТ, гурток «Паперопластика» (Глек О.А.)

Номінація «Макетування»

I вікова категорія

I місце – «Водограй кохання», колективна робота учнів БСШ №9, СЮТ, гурток «Початкове технічне моделювання» (Яроха Г.І.)

IIмісце – «Зірка»,Карабинович Анастасія, СЮТ, гурток «Технічний дизайн» (Донська К.В.)

IIIвікова категорія

I місце –вітрильник «Слава Україні», Дяченко Віталій, СЮТ, гурток «Технічний дизайн» (Донська К.В.)

 

Переглядів: 425 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: