Середа, 14.04.2021, 17:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Липень » 5 » Літній табір 2016
19:41
Літній табір 2016

Згідно з планом роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Станції юних техніків, педагогічний колектив закладу приймає активну участь у роботі пришкільних літніх таборів на базах таких навчальних закладів: БЗШ № 4, 5, БСШ № 9, БНВО «Гімназія № 1 – школа  І ступеня», БНВО «Ліцей – МАН».             

       Від того, як проходить дитинство, залежить доросле життя особистості. Дуже важливо, аби змалечку пріоритетом стала не вулиця, а цікаве середовище творчих однодумців. Літній відпочинок у пришкільних таборах – саме таке творче середовище. Адже творчість приносить радість – це істина. Кожний день літніх канікул у вихованців насичений різноманітними заходами.

  Заохочують  дітей до роботи у гуртках педагоги Станції юних техніків. На заняттях авіамодельного гуртка  ( керівники  Пономаренко О.А., Конченко Д.В.) учні виготовляють літаки, вітряки та повітряні змії. Засвоюють практичні навички їх регулювання і запуску. Великою популярністю серед дітей користується мистецтво орігамі та паперопластики. Це особлива техніка роботи з папером.    Під  керівництвом   педагогів     Глек О.А., Петровської О.В., Стряхілєвої Н.Б., Власової М.В. діти складають різноманітні фігури, орнаменти, вітальні листівки, паперові  аплікації. Роботи вражають своєю оригінальністю та яскравістю.

            На заняттях з технічного дизайну, початкового технічного моделювання, а також на гуртку «Іграшок і сувенірів» учні знайомляться з традиціями українського народу, символами України. Педагоги Донська К.В., Торкаєнко С.В., Понізовцева С.В. та Авдєєва Г.В. намагаються донести до дітей багато цікавої інформації, навчити різним прийомам у творчій роботі. На заняттях народжуються і ляльки-мотанки, і прикраси для оселі, одягу, і різноманітні дизайнерські роботи з різних матеріалів.

Прикрасам виготовленим власними руками – завжди перевага перед магазинними. Надзвичайні прикраси з бісеру під керівництвом Сушкової С.І. народжуються на гуртку бісероплетіння.  Це і квіточки, і комахи,  і фєнічки, і намиста.

Тренінги та цікаві бесіди з дітьми під час літніх канікул проводить психолог Стихальська Л.М.. Вона спокійно та розсудливо розповідає про добро і зло, про здоровий спосіб життя, про лідерські якості людини.

Талановиті і віддані своїй справі педагоги, розуміючи відповідальність, покладену на них, роблять все можливе щоб літо 2016 асоціювалося з фонтаном усмішок, сонця та ягід, неземної енергії та щедрих опадів у вигляді творчого дощу.

Переглядів: 335 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: