Неділя, 25.08.2019, 10:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Червень » 17 » Літній шкільний табір
19:33
Літній шкільний табір

З  приходом літа багато батьків замислюються про літній відпочинок для своїх дітей, адже хочеться, щоб дитина на просто відпочила і  набралася сил, але й з користю  провела літні канікули. Начальник управління освіти і науки Петрик Юрій Федорович та завідувач сектора виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки Щербань Лариса Олексіївна заздалегідь потурбувалися про це.

         Виконуючи нові соціальні ініціативи Президента Януковича Віктора Федоровича з метою оздоровлення і підтримки обдарованих дітей та дітей, які потрапили в складні життєві обставини у Білій Церкві вже майже чотири тижні працюють літні шкільні табори.

Літній табір для дітей – ось прекрасне рішення. Згідно плану роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради у червні на базі загальноосвітніх навчальних закладів працюють пришкільні табори з денними передуванням дітей.

У шкільних таборах діти протягом дня мають змогу займатися у різних гуртка та секціях. Для нудьги не залишається жодної хвилинки. Адже для повноцінної гурткової роботи залучаються педагоги-керівники гуртків Станції юних техніків. На базі БЗШ № 3 та БСЗШ № 19 працюють такі гуртки:

·        орігамі;

·        технічний дизайн;

·        іграшки та сувеніри;

·        судномеделювання;

·        авіамоделювання;

·        повітряні змії;

·        паперопластика;

·        бісероплетіння.

Відома істина: технічно грамотна молодь – це майбутнє нації. Тому розвиток технічних видів спорту – авіамоделювання, судномоделювання, повітряні змії, картинг – розглядається як один із ефективних засобів виховання підростаючого покоління.

Під час конструювання моделей учні керівника гуртка Пономаренка Олександра Андрійовичва, Матковського Петра Михайловича та Голубця Олега Михайловича детально знайомляться з будовою літака, картинга, повітряного змія, корабля, яхти. Вчаться працювати різними столярними та слюсарними інструментами, отримують навички роботи з верстатами, знайомляться з технологією матеріалів. А участь у змаганнях виховують волю, цілеспрямованість, загартовує фізично.

На заняттях з орігамі педагоги Іванова Любов Володимирівна, Власова Марина Вікторівна, Стряхілєва Наталія Борисівна знайомлять з надзвичайно цікавим та незвичайним мистецтвом орігамі.

Орігамі – це філософія, це стиль життя. І  це зовсім не складно: аркуш паперу плюс трохи часу і у результаті – чарівна моделька, чудовий подарунок.

Керівники гуртків паперової пластики Глек Оксана Анатоліївна, Петровська Олеся Василівна розвивають здібності учні працювати руками, привчають до точних рухів пальцями під контролем свідомості, розвивають просторову уяву, вчать читати чертежи, за якими складаються фігурки.

На заняттях технічного дизайну Донська Ксенія Валеріївна вчить наочному моделюванню, проектуванню та конструюванню. Учні набувають навики роботи з природними матеріалами. Педагог вміє оточити дітей такою середою і такою системою відношень, які стимулюють досить різнопланову творчу діяльність.

На гуртках «Іграшки та сувеніри» та «Бісероплетіння» педагоги Понізовцева Світлана Володимирівна і Сушкова Світлана Ігорівна відкривають секрети виготовлення штучних квітів з тканини, вчаться плести прикраси з бісеру, створювати композиції, виготовляти іграшки з природних матеріалів.

Графік роботи гуртків складається так, щоб чергувалися різні види діяльності. Кожного дня розклад роботи гуртків змінюється. Попереду у дітей ще багато цікавих справ та вражень.

Директор Станції юних техніків Гордєй Людмила Анатоліївна дякує за співпрацю директора БЗШ № 3 ім. Т.Г. Шевченка Ткаченка Володимира Миколайовича, директора БСЗШ № 19 Борисюк Ольгу Дмитрівну, начальника табору БЗШ № 3 Закрасняну Тамару Федорівну та заступника начальника табору  Підопригору Інну Степанівну, начальника табору БЗШ № 18 Коваль Наталію Федорівну.

Літо триває. Нехай воно буде таким же цікавим та насиченим, як ці червневі дні у літніх таборах.

 

 

 

Методист Станції юних техніків                       Олена Солодовенко

Переглядів: 424 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: