Неділя, 25.08.2019, 10:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 17 » Космічні фантазії
14:49
Космічні фантазії

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки міського конкурсу

 «Космічні фантазії»

 

         Відповідно до річного плану роботи Станції юних техніків 10 лютого 2014 року відбулося підведення підсумків міського конкурсу «Космічні фантазії».

            Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

            Для участі в заході було подано 80 робіт із позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів міста Білої Церкви, а саме: БЗШ № 1, 5, 6, 7, 17, 21, 22, БСШ № 9, 12, БНВО , гімназія № 2, БСПМШ № 16, колегіум, СЮТ, дитячо-юнацький клуб «Юність».

            Відповідно до рішення журі, переможцями міського конкурсу «Космічні фантазії» стали:

 

За напрямом «Космічне мистецтво»:

           

            Малюнки:

Вікова категорія – від 6 до 10 років

І місце – Деркач Олександр, гімназія № 2

ІІ місце – Лукашенко Єлизавета, 3-А клас, БНВО

                    Годлевська Анастасія, 3-Б, БНВО

ІІІ місце – Сальнікова Ксенія, 3-А клас, БНВО

 

Вікова категорія – від 10 до 18 років

І місце – Вовк Данило, 9-А клас, гімназія № 2

ІІ місце – Стогній Марина, СЮТ

ІІІ місце – Плющ Катерина, БСШ № 9

 

За напрямом «Сценарії космічної гри»:

 

І місце – творча група учнів 5-А класу, гімназії № 2

 

За напрямом «Вироби з пластмаси, аплікація, вишивка, м’яка іграшка»:

 

І місце – колективна робота гуртка «Технічного дизайну» СЮТ

ІІ місце – Мацюк Євгеній, СЮТ, гурток «Іграшки та сувеніри»

ІІІ місце – Куцька Маргарита, БЗШ № 7

 

За напрямом «Вироби з використаного матеріалу»:

 

І місце – Донець Дарина, 10-А клас, БЗШ № 6

ІІ місце – Надараса Єлизавета, 5-Б клас, БЗШ № 22

ІІІ місце – Рудько Антон, 11-Б клас, БЗШ № 6

                   Краснощокова Юлія, БЗШ № 21

                   Воробйова Аліна, БЗШ № 21

 

За напрямом «Вироби з бісеру»

 

ІІІ місце – Братаненко Діана, СЮТ гурток «Бісероплетіння»

                        Возна Анастасія, СЮТ гурток «Бісероплетіння»

 

За напрямом «Паперопластика»

 

І місце – Риков Іван, гурток «Орігамі» СЮТ

ІІ місце – Глек Ольга, гурток «Паперопластика», СЮТ

ІІІ місце – Глек Ольга, гімназія № 2

                     Власенко Борис, гурток «Орігамі» СЮТ

 


Міський конкурс «Космічні фантазії»

Напрям «Космічне мистецтво» (літературний жанр)

 

Вікова категорія – від 10 до 14 років.

         І місце – Петришин Святослав, 5-В клас, гімназія № 2, оповідання «Космічна дружба».

         ІІ місце – Ніколаєвич Дарина, 5-В клас, гімназія № 2, казка «Місячний пес».

                         Ганенко Андрій, 5-А, гімназія № 2, казка «Подорож на Марс».

         ІІІ місце – Михальчук Нікіта, 5-А, гімназія № 2, казка «Чарівна подорож до Марсу».

 

Вікова категорія – від 14 до 18 років.

         І місце – Орлик Олександр, 11-А, БСШ № 9, «Космічна історія».

         ІІ місце – колективна робота учнів БЗШ № 22, «Космічні фантазії».

         ІІІ місце – Криворот Мирослава, БЗШ № 17, «Я подивлюсь в небесну далечінь».

                            Діденко Марина, БЗШ № 17, «Космос».

 

Переглядів: 970 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: