Неділя, 25.08.2019, 09:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Конкурс "Паперова країна"
15:24
Конкурс "Паперова країна"

Довідка про міський конкурс «Паперова країна»

(01.10-15.10.2013р.)

 

            Взяли участь загальноосвітні заклади нашого міста, а саме: Білоцерківський економіко-правовий ліцей, БСШ № 1, 9, 12, БСЗШ № 19, БЗШ № 3, 4, 5, 6, 7, 11, 15, 22.

 

Квілінг

1-4 класи

І місце – Шемшук Юлія, БЗШ № 4, «Птах щастя»

ІІ місце – Ніколаєва Катерина, СЮТ, «Ностальгія по весні»

ІІІ місце – Колективна робота (Євсєєва Єва, Носаль Ілля), СЮТ «Сонечко в квітучих ромашках»

 

5-8 класи

І місце – Ільєнко Марія, БЗШ № 4, «Польові квіти», «Букет»

ІІ місце –

ІІІ місце –

 

8-11 класи

І місце – Мельничук Ірина, БЗШ № 4, «Брейк-кава»

ІІ місце – Нагорний Ярослав, економіко-правовий ліцей,  «Квітує Україна»

ІІІ місце – Павлова Вероніка, БЗШ № 4, «Осінній топіарій»

 

 

Витинанки

І місце – П’янова Ірина, БЗШ № 4, «Квітковий вернісаж»

ІІ місце – Глек Ольга, СЮТ, «Разом на завжди», «Фея», «Обличчя природи»

ІІІ місце –

 

Паперопластика

І місце – Колективна робота, СЮТ, «Будинок феї»

ІІ місце – Колективна робота, БЗШ № 6, «Ми діти українські славного ми роду», «дерево щастя»

ІІІ місце – Колективна робота, БЗШ № 7 «Букет бажання»

ІІІ місце – Задоненко Вадим, БЗШ № 15, «Ляльковий театр»

ІІІ місце – Королькова Катерина, БЗШ № 22, «Полуничний кошик»

 

 

Орігамі

1-4 класи

І місце – Колективна робота, БЗШ № 11, «Іван-царевич та царівна-жаба»

ІІ місце – Гасанов Аріз, Коляда Єгор, СЮТ, «Чарівний лотос», «Заєць»

ІІ місце – Пічкур Альона, БЗШ № 3, Подарунок матусі»

ІІІ місце – Яковлев Андрій, СЮТ, «Лебідь»

ІІІ місце – Гайдаренко Анастасія, БСШ № 12, «Мішка-Тішка»

 

5-8 класи

І місце – Колективна робота, СЮТ, «Троянди»

ІІ місце – Лазарєва Анна, БСШ № 1, «На арені цирку», «Лебедине озеро»

ІІ місце – Ярчевський Андрій, БЗШ № 3, «Шоколадний заєць», «Блюдо з фруктами»

ІІІ місце – Власова Катерина, СЮТ «Ваза»

ІІІ місце – Білик Вадим, БЗШ № 7, «Кусу дама щастя»

 

8-11 класи

І місце – Атаманчук Олена, економіко-правовий ліцей, «На щастя, на удачу»

ІІ місце – Кужель Юлія, БЗШ № 4, «Змій Горинич»

ІІ місце – Беспалько Вікторія, БЗШ № 4, «Жар-птиця»

ІІ місце – Колективна робота, БСШ № 9, «Курка-чарівниця»

ІІІ місце – Шнуренко Тарас, БЗШ № 7, «Дракон»

ІІІ місце – Шемшук Аліна, Пасічник Віталіна, БЗШ № 4, «Жила собі ялинонька»

  

 

 

 

Переглядів: 904 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: