П`ятниця, 28.02.2020, 07:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 16 » конкурс
16:23
конкурс

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

1.Мета виставки-конкурсу

1.1.Залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів науково-технічної творчості.

1.2.Популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва.

1.3.Підведення підсумків роботи гуртків науково-технічного напряму.

2. Учасники виставки-конкурсу

2.1. До участі у виставці-конкурсі запрошуються вихованці, учні закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

2.2. Виставка-конкурс проводиться за двома віковими категоріями:

-  молодша (6-10 років);

- старша (11-18 років включно).

3.Розділи виставки-конкурсу

 • Прилади та обладнання. Радіотехнічні та радіоелектронні діючі моделі приладів оригінальної конструкції, електронні вимірювальні прилади, вдосконалені блоки живлення, регулятори напруги та струму, освітлювальна техніка, мініатюрні моделі та макети верстатів і промислового обладнання.
 • Ігри та іграшки з використанням елементів електротехніки. Зразки саморобних ігор та іграшок, які відрізняються від існуючих оригінальністю задуму, новизною конструкції та художньому вирішенню задачі.
 • Техніка майбутнього.Макети та моделі космічних кораблів, ракетоносіїв, систем спостереження, стартових установок, космодромів; самохідні керовані моделі; зразки військової ракетної техніки; техніка історичної серії.
 • Спортивно-технічне моделювання. Моделі суден, ракет, авіаційні та автомобільні моделі (найпростіші, діючі та моделі копії).
 • Архітектура та будівництво. Макети та проекти всіх видів споруд, будівель, будівельних комплексів, фрагментів вулиць та міської забудови, залізничних вокзалів та ін. з елементами ландшафту або без них.

4. Документація до експонатів.

4.1. Етикетка на експонат (назва роботи, розділ, П.І.П. учасника, вік учасника, повна назва закладу середньої освіти, клас, П.І.П. керівника, контактний телефон)

4.2. Технічний опис експонату, який складається з викладення принципу його роботи, призначення розробки, її відмінність від аналогу, а також конкретне застосування цієї розробки у відповідній галузі. До опису додаються блок-схеми, принципові, електричні й кінетичні схеми, короткий опис роботи даних схем, інструкції по експонуванню (підготовка експонату до роботи, порядок вмикання та детальний опис роботи з експонатом).

 1. Визначення та нагородження переможців
  1. Переможець у кожному напрямку визначається членами журі, які формуються з числа провідних спеціалістів з даного профілю.
  1. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість балів, нагороджуються грамотами Управління і науки Білоцерківської міської ради, Центром науково-технічної творчостіБілоцерківської міської ради.
  1. Кращі роботи рекомендуються для участі у обласному етапі виставки-конкурсу конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді      «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

 

 

Переглядів: 38 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: