Субота, 19.01.2019, 17:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Січень » 2 » вітаємо
16:30
вітаємо

Відкрита першість м.Білої Церкви з авіамодельного спорту в класі вільно літаючих моделей для закритих приміщень на дальність польоту

29.12.2018р.

            Зимові канікули на Станції юних техніків розпочалися масштабно і масово. У спортивному залі БЗШ № 12 проходила «Відкрита першість м.Білої Церкви з авіамодельного спорту в класі вільнолітаючих моделей для закритих приміщень на дальність польоту».

            У змаганнях приймало участь 7 команд, 40 учасників.  Юні авіамоделісти  із   закладів освіти м. Білої Церкви:  Станція юних техніків, дві команди, керівники гуртків Пономаренко О., Козлов В.; команда клубу «Аврора»керівник гурткаДубровін А.; клубу «Прометей»керівник гурткаКрахмалєнко Ю.;  команда БЗШ № 12 керівник Конченко Д.;  приймали участь команди авіамоделістів ЦТДЮ м. Ставищекерівник гуртка Поліщук Б. та ЦТДЮ м. Сквири керівник гурткаЛокайчук В.

            Змагання проводились з метою популяризації та подальшого розвитку авіамодельних видів спорту серед дітей та молоді.

 Дякуємо директору БЗШ № 12 Вітюку О.П. за гостинно наданий спортивний зал для змагань. Дякуємо всім учасникам змагань!!! З прийдешніми святами! Миру, щастя та радості! Нових звершень та перемог у наступному році!!!

Переглядів: 13 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: