Неділя, 25.08.2019, 09:57
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 6 » ХІІІ Міжнародна виставка орігамі в Україні «Все з квадрату»
23:03
ХІІІ Міжнародна виставка орігамі в Україні «Все з квадрату»

      Якось хтось помітив: «не вистачить цілого життя, щоб тільки порахувати кількість вже існуючих моделей орігамі», і їх кількість у світі збільшується з кожною секундою. Але ще більше здивування виникає, коли дізнаєшся, що орігамі – не тільки мистецтво, а ще і сучасна технологія, яка знаходить застосування в технічному дизайні, математиці, архітектурі, конструюванні, нанотехнології, успішно використовується у педагогіці, практичній психології та арт-терапії.

     Це мистецтво складання з паперу використовується в конструюванні, в технічному дизайні. Так, сонячні батареї космічних ракет розкриваються за принципом орігамі, у конструюванні авто техніка «орігамі» дозволяє зрозуміти, як скласти подушку безпеки для найбільш ефективного розкриття у потрібний момент.

         3-4 жовтня 2014 року Київський клуб запросив Майстрів орігамі прийняти участь в ХІІІ Міжнародній виставці «Все з квадрату» в рамках Фестивалю-виставки японської культури «ЯпоноМанія», у виставковому центрі «КиевЭкспоПлаза».

       Виставка проходила при підтримці посольства Японії в Україні. На виставці проводилися майстер-класи по орігамі, ігротека орігамі, а також консультації для педагогів і батьків. Присутнім виставки були запропоновані література, папір та сувеніри.

   На виставку приймалися роботи, виконані на високому технічному рівні, учасникам видавалися дипломи.

       Від Станції юних техніків у виставці приймав участь гурток орігамі під керівництвом  Власової Марини Вікторівни.

        Вихованки гуртка Власова Катерина та Карпенко Людмила були нагороджені дипломами.

     Відвідуючи заняття з орігамі вихованці роблять для себе багато відкриттів, торкаються чарівного мистецтва, а головне знаходять для себе чудове захоплення.

         Займайтеся орігамі! Не пожалкуєте!

 

                                                                  Олена Солодовенко, методист

                                                                   Станції юних техніків

Переглядів: 269 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: