Понеділок, 19.11.2018, 04:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 14 » канікули
21:36
канікули

Канікули на Станції юних техніків

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей і учнівської молоді у період зимових канікул 2017/2018 н.р., національно-патріотичного виховання юного покоління, формування поваги до культурно-історичних традицій, народних звичаїв та обрядів на Станції юних техніків м. Білої Церкви Київської області було заплановано та проведено низку заходів: змагання, конкурси, вікторини, виставки дитячих малюнків, фотосвітлин, робіт науково-технічного напряму, новорічних іграшок і листівок. Педагоги провели майстер-класи з виготовлення витинанок, різдвяних зірок, новорічних прикрас та подарунків. Протягом канікул керівниками гуртків було проведено 49 масових заходів, які відвідало 908 учнів.

На авіамодельному гуртку, під час майстер-класів, із захопленням йшла робота по виготовленню схематичних літаючих моделей літаків, планерів, ракет. Після виготовлення відбувався запуск моделей «Міні-змагання» (керівники Конченко Д.В., Пономаренко О.А.).

Варто відзначити майстер-класи по виготовленню зимових композиції з використанням техніки орігамі, паперопластики та аплікації. Керівники гуртків Глек О.А., Донська К.В., Понізовцева С.В., Власова М.В., Стряхілєва Н.Б., розвиваючи конструкторські здібності, просторове та логічне мислення, уяву, фантазію  вчили учнів проявляти творчу ініціативу у виготовленні «Сніговиків», «Модульних сніжинок», «Об’ємних сніжинок», «Новорічних ялинок», «Чобітків Діда Мороза», різноманітних ялинкових прикрас,  новорічних подарунків та листівок.

Новорічні прикраси та ажурні сніжинки народжувались у майстерні під керівництвом Авдєєвої Г.В.

         На заняттях з бісероплетіння, під керівництвом Сушкової С.І., учні мали змогу  оволодіти навичками  виготовлення різноманітних виробів із бісеру. Створюючи вироби «Діда Мороза», «Снігуроньки», «Засніженої ялинки», «Сніговика», вихованці формували творчі здібності, вчились поєднувати кольори, стилі та різні техніки.

Для старших учнів особливо популярними були майстер-класи по фото «Художня фотографія. Як її відтворити»», «Основні види та принципи зйомки пейзажу», «Студійна зйомка портрету», які проводились під керівництвом Стогній М.В.

На заняттях гуртка початкового технічного моделювання школярі виготовляли різноманітні вітальні листівки (керівник Торкаєнко С.В.).

         На заняттях з образотворчого  мистецтва учні мали змогу відтворити репродукції картин Леонардо да Вінчі та залюбки малювали новорічні та різдвяні листівки. Від захоплення роботою перехоплювало подих.

Найбільш активними учасниками масових заходів були учні: БСПМШ № 16 – 58 учнів, БЗШ № 11 – 54 учні, БЗШ № 7 – 44 учні.

Переглядів: 76 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: