Середа, 14.04.2021, 16:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 2 » канікули
15:14
канікули

Осінні канікули у 2017/2018 навчальному році

Цікаво та насичено почалися осінні канікули у 2017/2018 навчальному році. Учні загальноосвітніх навчальних закладів із задоволенням працюють у гуртках науково-технічної та художньо-технічної творчості Станції юних техніків. Педагоги закладу приготували цілу низку заходів для розвитку у дітей та підлітків пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентностей.

         На заняттях паперопластики та орігамі керівники гуртків Глек О.А., Стряхілєва Н.Б. та Власова М.В. при виготовленні «Фейерверку», «Кленового листка», «Парасольки», «Клоуна», осінніх квітів, різноманітних композицій знайомлять учнів із властивостями та прийомами складання паперу. Педагоги виховують у дітей культуру праці, формують дружні стосунки, відчуття відповідальності та колективізму.

         Набуття науково-технічних, техніко-технологічних умінь і навичок, знайомство з різними класами авіамоделей відбувається у гуртках авіа моделювання. Педагоги Конченко Д.В. та Пономаренко О.А. формують у дітей майстерність при виготовленні авіамоделей, розвивають технічне мислення, конструкторські здібності та стійкий інтерес до технічної творчості. Учні шкіл мають змогу прийняти участь у змаганнях на «Стендовому тренажері», що дає змогу розвивати емоційно-вольову сферу, прагнення до перемоги, тобто виховувати лідерські якості. Станція юних техніків 4 листопада буде проводити міські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (у класі для закритих приміщень), де активну участь прийматимуть вихованці авіамодельних гуртків закладу.

         Залучення дітей до народних традицій, культури українського народу відбувається при виготовленні народних іграшок, різноманітних сувенірів, які виготовляють у гуртках педагогів Авдєєвої Г.В., Понізовцевої С.В. та Торкаєнко С.В. Керівники гуртків знайомлять вихованців з різними матеріалами, вчать технологіям виготовлення іграшок та сувенірів; формують художній смак, творчу уяву та фантазію, розвивають стійкий інтерес до мистецтва українського народу, його історії та традицій.

         На заняттях з бісероплетіння, під керівництвом Сушкової С.І., учні мають змогу  оволодіти навичками  виготовлення різноманітних виробів із бісеру. Створюючи вироби «Кошеня», «Русалонька», «Восьминіг», вихованці формують творчі здібності, вчаться поєднувати кольори, стилі та різні техніки, що є важливим у всесторонньому розвитку дітей.

         На заняттях гуртка «Фото» педагог Стогній М.О. створює оптимальні умови для одержання знань і навичок з відтворення творчих задумів у фотомистецтві; знайомить з основними етапами фото процесу, жанрами фотографії та композиції. Особливу увагу керівник гуртка приділяє практичному фотографуванню. Для дітей, які зацікавлені у цьому мистецтві, буде проводитись фотоквест «Відтворення творчих задумів».

         На заняттях з образотворчого  мистецтва учні мали змогу відтворити репродукцію Леонардо да Вінчі «Мона Ліза». Від захоплення роботою перехоплювало подих.

Для старшокласників психолог Стихальською Л.М. проводить тренінг «Хочу та можу бути успішним». Метою тренінгу є спроба спрогнозувати своє майбутнє, подивитися на отриманні результати і відкорегувати їх у випадку необхідності.

Канікули тривають, бажаємо дітям проводити їх цікаво та творчо. А команда педагогів Станції юних техніків допоможе технічну творчість та художню фантазію втілювати в життя.

Гуртки СЮТ працюють за розкладом.

 

 

 

Переглядів: 277 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: