Субота, 17.08.2019, 18:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Січень » 6 » канікули
20:39
канікули

Зимові канікули тривають…

Як і навчальний рік, зимові канікули поділилися на дві половинки – до Нового року і після.

Тому вже можна проаналізувати першу половину, що вже увійшла в історію і залишилися за рогом.

Напередодні зимових канікул було проведено змагання на «Першість м.Білої Церкви» з автотрасового моделізму».

Основними завданнями змагань були:

  • організація змістовного дозвілля дітей, пошук його нових форм під час  проведення змагань та оздоровчих заходів;
  • стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей, задоволення їх  потреб у творчій самореалізації;
  • подальший розвиток, удосконалення, популяризація  та пропаганда  науково-технічної творчості, зокрема автотрасового моделізму;
  • збільшення мережі гуртків та залучення вихованців гуртків до участі у шкільних,  міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Весело та креативно будували свої заняття майже всі керівники гуртків.

Зростаючи творчо та науково разом з вихованцями, готуючи  основу їхнього майбутнього, досить складно прогнозувати  чим займатимуться вони через десятки років, які навички і знання їм знадобляться найбільше. Однак, можна передбачити, що вміння критично мислити й ефективно здобувати  знання, використовуючи сучасні комп’ютерні технології, наукові досягнення, творче бачення навколишнього світу будуть актуальними усе життя.

Педагоги Станції юних техніків спрямовували свою діяльність на освоєння нових  наукових надбань, розвиток здібностей дітей.

Поєднуючи риси мистецтва та наукової творчості, орігамі та паперопластика посіли поважне місце серед гуртків науково-технічної творчості, вони встановлюють органічні зв’язки з іншими шкільними предметами. Під керівництвом педагогів Власової М.В., Стряхілєвої Н.Б., Глек О.А., Петровської О.В., Торкаєнко С.В. , при виготовленні  ялинкових прикрас, ялинкових іграшок «Золота рибка», «Сніговика», «Об’ємних сніжинок», «Новорічного чобітка з цукерками», кульок діти мали можливість поринути у світ творчості та фантазії. Іграшки та прикраси, виготовлені власноруч – безцінні.

Сушкова С.і. під час бісероплетіння знайомила дітей з особливостями петельної техніки плетіння бісером та вчила виготовляти різноманітні вироби з бісеру: «Діда Мороза», «Янголятка», «Снігуроньки», «Сніговика».

Під час занять з технічного дизайну (керівник гуртка Даньска К.В.), «Іграшки і сувеніри» (керівник гуртка Понізовцева С.В.), художня вишивка (керівник гуртка Авдєєва Г.В.) педагоги вчили дітей фантазувати, уявляти та відтворювати задуми у дійсність.

Школярі вчили читати схеми, шукати оптимальну форму та будову,  пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватися чіткості та акуратності в роботі. Діти виготовляли об’ємні  іграшки «Сніговик», «Ялинка», «Різдвяні зірки», «Різдвяні віночки», композиції «Зимова казка», «Святкова фантазія», різноманітні вітальні листівки та новорічні прикраси.

Авіамоделісти Пономаренко О.А. та Конченко Д.В. разом з вихованцями виготовляли діючі моделі планерів, ракет та літаків. Діти мали можливість перевірити якість виготовлених моделей під час тренувальних запусків та міні-змагань. Також проводились змагання на «Стендовому тренажері».

На заняттях по фото керівник гуртка Стогній М.О. розповідала про особливості фотомистецтва, про унікальність і неповторність цього виду мистецтва, що надає  невичерпні можливості для розвитку мислення; про можливості та силу виразності фотомистецтва.

Для старшокласників психологами Федорченко Н.М. та Стихальською Л.М. було проведено тренінг «Побудова власного професійного маршруту у сфері професій». Метою тренінгу було спробувати спрогнозувати своє майбутнє, подивитися на отриманні результати і відкорегувати їх у випадку необхідності.

Канікули тривають, бажаємо дітям проводити їх цікаво та творчо. А команда педагогів Станції юних техніків допоможе творчість та фантазію втілювати в життя.

Гуртки СЮТ працюють за розкладом.

 

Переглядів: 212 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: