Неділя, 25.08.2019, 09:57
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 1 » Інформація про підсумки міського конкурсу «Космічні фантазії»
17:07
Інформація про підсумки міського конкурсу «Космічні фантазії»

Інформація

про підсумки міського конкурсу «Космічні фантазії»

Відповідно до річного плану роботи Станції юних техніків м. Білої Церкви, 27 лютого 2013 року відбувся міський конкурс «Космічні фантазії».

Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

Конкурс покликаний забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про космос засобами літератури та мистецтва, цікавиться історією розвитку філософської думки про Всесвіт, прагне розширити свій духовний світогляд.

Для участі в заході було подано 65 робіт із позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів міста Білої Церкви, а саме:           БЗШ№ 3,7,8,22, БСШ№9, гімназія №2, Білоцерківський колегіум, вечірня загальноосвітня школа №1, СЮТ.

Відповідно до рішення журі, переможцями міського конкурсу «Космічні фантазії» стали:

За напрямом «Космічне мистецтво»:

Малюнки:

I м. – Шкурат Наталія, 10-А; Бобко Дарина, 8-Б, гімназія №2, за роботу «Земля в иллюминаторе»;

II м. – Максимов Григорій, 7-А, гімназія №2

III м. – Максимченко Давид, 12 –А, вечірня загальноосвітня школа №1, за роботу «Таємниці космосу»;

III м. - Сизоненко Софія, Тищенко Олександра 10 – А гімназія №2, за роботу «Зіркова галактика»

Сценарії космічної гри:

I м. – Варганова Тетяна 10 – Б БЗШ №3, за роботу «Космічна гра - подорож»;

Фотомистецтво:

I м. – Ступак Віталій, Щербаченко Аліна, СЮТ, за роботу «Посмішка космосу»;

II м. – Томашевська Марина, 10 – А, Білоцерківський колегіум, за роботу «Теорія великого вибуху»;

III м. – Томашевська Марина, 10- А, Білоцерківський колегіум, за роботу «Сонячна система»;

III м. - Щербаченко Аліна, СЮТ, за роботу «Фруктова галактика».

 

 

Вироби з пластмаси, аплікація, вишивка, м’яка іграшка:

Вироби з паперу:

I м. – Глек Єлизавета, СЮТ, за роботу «Сонячна система» (тунель);

         - Глек Ольга, СЮТ, за роботу «Східний гороскоп» (витинанка);

II м. – Ярчевський Андрій, СЮТ, за роботу «Сонячна система»;

         - колективна робота «Ракета», СЮТ;

III м. – Локотков Ярослав, СЮТ, за роботу «Марсіанин»;

         - Лужецька Віка, СЮТ, «Космос».

Вироби з використаного матеріалу:

I м. – Лисенко В’ячеслав, СЮТ, за роботу «Міжпланетний космічний корабель Чайка»;

II м. – Колективна робота, СЮТ, за роботу «Звіздар»;

III м. – Ткаченко Олена, СЮТ, за роботу «Луна».

Вироби з бісеру та вишивка:

I м. – Возна Анастасія, Козубенко Олена, СЮТ, за роботу «Безмежність Всесвіту»;

II м. – Бобровська Тетяна, БЗШ №7, за роботу «Безмежний простір космосу»;

III м. – Качаненко Руслана, СЮТ, за роботу «Інопланетянин Фося»;

За напрямом «Космічна історія»:

I м. – Ткачук Максим, 11 – Б, БЗШ №3, за роботу «Вивчення планети сонячної системи - Марса»;

I м.  - Кононець Владислав, 11 клас, Білоцерківський колегіум, за роботу «Виготовлення оптичного телескопа»;

 

 

 

 

Методист СЮТ                                                           Торкаєнко С.В.

Переглядів: 1953 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: