Неділя, 25.08.2019, 10:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 11 » Фото конкурс "Світ очима дітей"
18:36
Фото конкурс "Світ очима дітей"

Фотоконкурс  «Світ очима дітей»

                На Станції юних техніків в листопаді  2013 року відбувся міський фотоконкурс «Світ очима дітей»    з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, зацікавленої в фотомистецтві,  популяризації серед учнів шкіл всіх видів фотомайстерності у конкурсі були представлені номінації «Портрет» , «Пейзаж», «Архітектура», «Друзі наші менші», «Натюрморт», «Неординарний погляд» . Взяли участь учні та вихованці загально освітніх закладів нашого міста, а саме: БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа I ступеня»,  гімназія №2, БСПМ Ш I-III ст. №16, БСШ № 9, 1, 12, БЗШ № 4, 5, 7, 6, 8, 11, 15, 17, 19, 22, СЮТ, Колегіум.

         Фотографії юних аматорів представлені на виставці відображають довколишню красу,  глибинну загадку води, краєвиди рідного міста, емоційність людини. Юні фотоаматори бачать й люблять красу природи та відкривають її для інших.

Згідно практичного фотоматеріалу підведені підсумки фотоконкурсу по номінаціях:

Портрет

  І місце -  Хітрова Анастасія ( гім.№ 2);

                Угдижеков Антон (БЗШ № 8);

          ІІ місце -  Талалай Аріма ( гім.№ 2);

                 Стогній Марина (СЮТ);

ІІІ місце – Бондар Ярослава (БСПМШ № 16, СЮТ);

                 Тітова Єлизавета (БНВО № 1);

                 Перінга Єлизавета (колегіум).

Друзі наші менші

         І місце - Угдижеков Антон (БЗШ № 8);

                        Портянкін Едуард (БЗШ № 11);

         ІІ місце Стогній Марина (СЮТ);

         ІІІ місце – Паукова Анастасія (ліцей).

 

Пейзаж

         І місце - Бондар Ярослава (БСПМШ № 16, СЮТ);

                        Щербаченко Аліна (колегіум);

         ІІ місце – Пірховський Нікіта (БНВО);

         ІІІ місце – Ступак Віталій (СЮТ);

Міський пейзаж

         І місце – Криворот Мирослава (БЗШ № 17, СЮТ);

                         Бондар Ярослава (БСПМШ № 16, СЮТ);

Архітектура

         І місце – Хітрова Анастасія (гімназія № 2);

         ІІ місце – Ступак Віталій (СЮТ);

         ІІІ місце – Бондар Ярослава (БСПМШ № 16, СЮТ);

Натюрморт

         І місце – Олійник Юрій (БЗШ № 11);

         ІІ місце – Стогній Марина (СЮТ);

                         Криворот Мирослава (БЗШ № 17, СЮТ);

         ІІІ місце – Щербаченко Аліна (колегіум);

Неординарний погляд

         І місце – Криворот Мирослава (БЗШ № 17, СЮТ);

         ІІ місце – Тітова Єлизавета (БНВО № 1);

         ІІ місце – Сімчук Станіслав (БСПМШ № 16, СЮТ).

Нагородження переможців відбудеться на зимових канікулах.

 

 

 

 


Переглядів: 617 | Додав: andreytehnolog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: