Неділя, 19.11.2017, 04:10
Вітаю Вас, Гість

Результативність участі вихованців Станції юних техніків у міських, обласних та Всеукраїнських заходах

2017/2018 н.р.

 

 

2016/2017 н.р.

             Міський фото конкурс «Біла Церква очима молоді»

 місце – Боженко Даша, вихованка гуртка «Фото», керівник гуртка Стогній М.О.

місце - Зінченко Анна, вихованка гуртка «Фото», керівник гуртка Стогній М.О.

 

Міський конкурс «Паперова країна»

Номінація «Прислівя та приказки»

II місце – Власова Катерина, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.

Номінація «В світі казок»

II місце – Власова Катерина, вихованка гуртка «Орігамі», кер. Власова М.В.

Номінація «Прикрась свій дім»

I місце –– Глек Єлизавета, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

I місце –– Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

II місце – Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

II місце – Крутов Ігор, вихованець гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Петровська О.В.

III місце – Войцехівська Вероніка, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

III місце – Кумейко Маруся, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.

Номінація «Модульне орігамі»

I місце ––  Риков Іван, вихованець гуртка «Орігамі»,  керівник гуртка Власова М.В.

II місце – Корнієнко Дем’ян, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.

III місце – Шапочкіна Лєра, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.

III місце – колективна робота, вихованці гуртка «Орігамі»,  керівник гуртка Власова М.В.

Номінація «Квілінг»

I місце ––  Батенко Дарина, вихованка гуртка «Квілінг», керівник гуртка Петровська О.В.

II місце – Іванюк Софія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

Номінація «Макетування»

I місце –– Мачулін Даниїл, вихованець гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.

 

Міський конкурс з паперу «Вітальна листівка»

Номінація «Новорічна листівка»

I місцеІванюк Софія, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка Глек О.А.

II місце Семашко Ярослав, вихованець гуртка «Паперопластики», керівник гуртка Глек О.А.

II місцеКіча Наталія, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.

III місцеПодлушна Анна, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка Петровська О.В.

I місцеГлек Єлизавета, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка  Глек О.А.

II місце колективна робота, вихованців гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.

Номінація «Різдвяна листівка»

I місцеГлек Єлизавета, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка Глек О.А.

Номінація «З днем…»

I місце – Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка  Глек О.А.

III місцеНастевич Настя, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка Глек О.А.

Номінація «Вітальна листівка»

I місцеКумейко Маруся, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.

I місцеПосіда Артем, вихованець гуртка «Майстриня», керівник гуртка Авдєєва Г.В.

I місце Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластики», керівник гуртка Глек О.А.

II місцеЩербина Анна, вихованка гуртка «Майстриня», керівник гуртка Авдєєва Г.В.

 

Міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки

«Новорічна композиція»

Номінація «Новорічна композиція»

IІ місцеколективна робота вихованців гуртка «Орігамі», керівник  Стяхілєва Н.Б.;

IІ місцеколективна робота вихованців гуртка «Орігамі», керівник  Власова М.В.;

ІІІ місце – Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник Глек О.А.;

ІІІ місце – Семашко Ярослав, вихованець гуртка «Паперопластика», керівник Глек О.А.

Номінація «Новорічний віночок»

ІІІ місце – Курко Вероніка, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Сушкова С.І.;

Номінація «Стилізована ялинка»

ІІІ місце – Дишлюк Влада, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Петровська О.В.

 

Першість  м.Білої Церкви з трасових автомоделей

ІІ місце – команда вихованців автомодельного гуртка, керівник гуртка Медвідь В.О.

 

 

Відкриті змагання з автомодельного спорту на першість Клубу за місцем проживання «Прометей»

ІІ місце – команда вихованців автомодельного гуртка, керівник гуртка Медвідь В.О.

 

Відкрита першість м.Білої Церкви з авіамодельного спорту (кордові моделі)

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.

 

Відкрита першість м.Білої Церкви з авіамодельного спорту (кімнатні моделі)

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.

 

Обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді  з авіамодельного спорту

І місце – Биковець Євген, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.

 

Всеукраїнські змагання учнівської молоді  з авіамодельного спорту

І місце – Биковець Євген, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.

Лауреатів – 5 вихованців, керівники гуртків Конченко Д.В., Козлов В.М.

 

Міський конкурс «Космічні фантазії»

Номінація «Космічне мистецтво»

Візуальний жанр

I місце – Іванова Дарина, вихованка гуртка «Фото», керівник гуртка  Стогній М.О.

Декоративно-ужиткове мистецтво

I місце – Віннічук Марія, вихованка гуртка «Іграшки та сувеніри», керівник гуртка Понізовцева С.В.

I місце – Лущаєнко Максим, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.

II місце – Семашко Ярослав, вихованець гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

III місце – Гаврилюк Д., вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник гуртка  Сушкова С.І.

I місце – Крутов Ігор, вихованець гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Петровська О.В.

I місце – Мачулін Даниіл, вихованець гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

Декоративно-ужиткове мистецтво

IІ місцеКрутов Ігор, вихованець гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Петровська О.В.

IІ місцеЛущаєнко Максим, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.

IІІ місцеМачулін Даниіл, вихованець гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.

 

Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно»

Номінація «Транспортні засоби»

I місцеРудий Андрій, вихованець гуртка «Орігамі»,  керівник гуртка Власова М.В.

II місцеКорнієнко Дем’ян, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Номінація «Промислова  техніка»

I місце Чохленко Владислав, вихованець гуртка «Автотрасове моделювання», керівник гуртка Медвідь В.О.

Номінація «Спортивно-технічне моделювання»

I місцеМаринчук  Едуард, вихованець гуртка «Авіамоделювання»,  керівник гуртка Пономаренко О.А.

 

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу

науково-технічної творчості учнівської молоді

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Номінація «Спортивно-технічне моделювання»

IІ місцеМаринчук  Едуард, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.

Номінація «Промислова  техніка»

IІ місце Чохленко Владислав, вихованець гуртка «Автотрасове моделювання»,  керівник гуртка Медвідь В.О.

IІІ місцеРудий Андрій, вихованець гуртка «Орігамі» (Власова М.В.

 

Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Номінація «найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі»

I місце – Биковець Іван, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник гуртка Конченко Д.В.

II місце – Панін Артем, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник гуртка Конченко Д.В.

II місце – Микита Беляков, вихованець гуртка «Авіамоделювання», керівник гуртка Козлов В.М.

Номінація «моделі різних машин та механізмів»

I місце – Котін Ілля, вихованець гуртка «Технічне моделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.

II місце – Чохленко Владислав, вихованець гуртка «Автотрасове моделювання»,  керівник гуртка Медвідь В.О.

III місце – Дрозд Артем, вихованець гуртка «Початкового технічного моделювання», керівник гуртка Давиденко І.С.

Номінація «найпростіші механічні ігри та іграшки»

II місце – Назим Назар, вихованець гуртка «Технічне моделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.

Номінація «ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки»

I місце – колективна робота вихованців гуртків «Автотрасове моделювання», керівник гуртка Медвідь В.О., та гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.

Номінація «вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну»

I місце – Курко Вероніка, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник гуртка Сушкова С.І.

Номінація «сувеніри та м’яка іграшка»

II місце – Петровська Анастасія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Петровська О.В.

Номінація «вироби в техніці орігамі та папероластики»

I місце –  Іванюк Софія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

II місце – колективна робота вихованців гуртків «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б. та  Власова М.В.

 

Обласний етап Всеукраїнської вистаки-конкурсу учнів  молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Номінація «моделі різних машин та механізмів»

I місце – Котін Ілля, вихованець гуртка «Технічне моделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.

 

Обласний етап Всеукраїнських зманань з початкового технічного моделювання

I місце – команда вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Давиденко І.С.

 

Обласний конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої!»

І місце - колективна робота вихованців гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Петровська О.В.

 

Обласний конкурс науково-технічної творчості «Intel – Техно Україна»

Лауреат – Бойко Марина, вихованка гуртка «Оператор ПК», керівник гуртка Лук’яненко О.Б.

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ІІ місце – вихованець гуртка «Оператор ПК», керівник гуртка Лук’яненко О.Б.

 

Всеукраїнські змагання з картингу

Лауреати: 7 вихованців гуртка «Картинг», керівник гуртка Стешин Я.Ю.

 

Міжнародний виставка орігамі «Все із квадрату»

Лауреати - колективна робота вихованців гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.