Вівторок, 02.03.2021, 20:58
Вітаю Вас, Гість

 

 

 

Давиденко Іван Степанович

 

 

 

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь  і навичок.

 

 

 

       У гуртках початкового технічного моделювання Давиденко Іван Степанович, Яроха Галина Іванівна, Медвідь Віктор Олексійович розвивають творчі здібності, пізнавальну та розумову активність дітей через залучення їх до технічної творчості.

 

 

 

Під час занять педагоги розширюють кругозір дітей, формують у них вміння і навички роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виховують культуру праці; розвивають конструкторські здібності, винахідливість, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію, здатність проявляти творчу ініціативу та вміння застосовувати отримані знання на практиці.

 

 

 

Поряд з груповими, колективними формами роботи проводиться індивідуальна робота з вихованцями, в тому числі при підготовці до змагань, виставок та інших масових заходів. Результатами є отримані грамоти, призи та нагороди.