Вівторок, 02.03.2021, 20:30
Вітаю Вас, Гість

 ОРІГАМІ

Світ орігамі – це світ радості, творче середовище, колективне навчання. І це зовсім не складно: аркуш паперу+трохи часу ,фантазії і в результаті чарівна моделька, чудовий подарунок – хіба воно того не варто. Впевнені, що варто.

В орігамі поєднуються: образотворче мистецтво, кон6струювання та технології, загадки та головоломки, індивідуальне самовираження вихованців.

       На заняттях гуртка «Орігамі» ніколи не буває сумно, педагоги – Іванова Любов Володимирівна, Власова Марина Вікторівна та Стряхілєва Наталія Борисівна, постійно створюють ігрові ситуації, розширяють комунікативні здібності учнів.

Керівник гуртка: Стряхілєва Наталія Борисівна

На заняттях оригамі Стряхілєва Наталія Борисівна розвиває у вихованців пам‘ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця, а також формує гнучке, евристичне мислення, естетичний смак. Існують численні докази того, що заняття оригамі зменшують рівень тривожності й підвищують упевненість у своїх силах.

 

 

        Заняття не тільки розвивають пам’ять і просторову уяву, але й моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця.

 

 

 

            Власова Марина Вікторівна

 

 

 

        На екскурсіях , виставках, святах, конкурсах, при знайомстві з історією та культурою інших країн у спілкуванні з орігамістами відбувається активне придбання ділового, естетичного і духовного досвіду життя.    

 

 

 

           Стряхілєва Наталія Борисівна

   

   

   

 

 

Фото готових робіт учнів гуртка орігамі