Вівторок, 02.03.2021, 20:54
Вітаю Вас, Гість

          

       

Картинг – це звичайні гонки, але тільки на перший погляд.

Якщо заглибитися – то картинг є тренінгом лідерства. Швидкість, рух, драйв – все це відволікає від щоденної метушні, примушуючи сконцентруватися на процесі. А ще  їзда вертких картів розвиває координацію і швидкість реакції, логічне мислення і розміркованість, вміння миттєво приймати рішення. Вихованці, які оволодівають картингом  у повсякденному житті стають справжніми стратегами.

 

                             

                             Стешин Ярослав Юрійович

 

Досвідчений, врівноважений педагог, який намагається виховувати лідерів, дає хлопцям знання про двигун внутрішнього згорання, навчає практичній їзді, готує технічно грамотних механіків. На практичних заняттях учні вивчають вузли і агрегати внутрішнього згорання.

В майстерні пахне маслом і мазутом, але обличчя у хлопців завжди задоволені. Цю атмосферу створює і підтримує Стешин Ярослав Юрійович, технік-механік, як-то кажуть, від Бога.

         
       
Вихованці ремонтують і обслуговують картинг, а на показових заїздах демонструють свої вміння, приймають участь у змаганнях різних рівнів: міських, обласних, Всеукраїнських. Завжди з перемогою, стомлені, але щасливі приносять грамоти та кубки до закладу.

 

         

         
       
Отже, картинг – це світ високих швидкостей, азарту і майстерності. Тут кожний відчуває себе одночасно і гонщиком, і конструктором, і механіком. А закладені з дитинства лідерські якості і творче мислення обов’язково допоможуть дітям реалізувати себе у любій професії.