Субота, 23.09.2017, 08:37
Вітаю Вас, Гість

Візитка

 

Станція юних техніків м. Білої Церкви Київської області є профільним закладом позашкільної освіти. Головна мета роботи закладу -  створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та  фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, підготовка підлітків до самостійного життя та подальшої трудової діяльності, задоволення їх освітніх потреб шляхом впровадження якісно нових форм і методів організації позашкільної освіти, залучення до науково-експериментальної, дослідницької, технічно-конструкторської, художньої, декоративно-прикладної та інших видів діяльності. Гуртковою роботою в закладі охоплено 970 дітей міста від 5 до 18 років.

У своїй діяльності Станція юних техніків керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту»,  наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Програмою розвитку позашкільних навчальних закладів, «Основними орієнтирами виховання учнів 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Конвенцією ООН про права дитини.

  Головні цілі закладу:

  • виховання громадянина України;
  • повага до прав і свобод кожної людини;
  • творчий союз педагогів і вихованців;
  • вільний розвиток особистості та формування її соціально-громадського досвіду;
  • впровадження сучасних інноваційних методів і форм навчання та виховання;
  • можливості вибору змісту освіти відповідно до профілів навчання;
  • розвиток творчого потенціалу;
  • забезпечення ефективної гурткової роботи шляхом участі у змаганнях, конкурсах;
  • створення атмосфери довіри і співпраці;
  • пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих і талановитих вихованців, учнів і слухачів;
  • робота над збереженням контингенту учнів.

 

Реалізація завдань здійснюється у гуртках за такими напрямами:

  • спортивно-технічний;
  • науково-технічний;
  • дослідницько-експериментальний;
  • художньо-естетичний.

 

Творчі об'єднання на Станції юних техніків працюють за трьома рівнями:

  • початковий – творчі об'єднання загально-розвивального спрямування, що сприяють виявленню творчих здібностей дітей, розвитку їхнього інтересу до творчої діяльності (12 груп);
  • основний – творчі об'єднання, які розвивають стійкі інтереси дітей та учнівської молоді, дають їм додаткову освіту, задовольняють потреби у професійній орієнтації (51 група);
  • вищий – творчі об'єднання за інтересами для юних талантів, обдарованих дітей та юнацтва (1 група).

 

970 вихованців займаються у 17 гуртках, 64 групах за напрямами:

спортивно-технічний напрям:

  • картинг;

науково-технічний напрям:

  • авіамодельний;
  • судномодельний;
  • технічний дизайн;
  • оператор ПК;
  • фото;
  • початкове технічне моделювання;
  • орігамі;
  • повітряні змії;
  • іграшки і сувеніри;
  • бісероплетіння;
  • паперопластика;
  • умілі руки;
  • квілінг;

художньо-естетичний напрям:

  • образотворче мистецтво;
  • художня вишивка;

дослідницько-експериментальний напрям:

  • авіамодельний;

гуманітарний напрям:

  • «Лідер».

 

Гуртки науково-технічного, спортивно-технічного, художньо-естетичного, дослідницько-експериментального напрямів працюють у кабінетах, лабораторіях та майстернях Станції юних техніків, а також на базах БСШ № 1, 9, 12, БСПМШ № 16, БЗШ № 3, 5, 6, 17, 18,  20,  22,       БСЗШ № 19, БНВО «Звитяга», БНВО “Ліцей-МАН»,  ДНЗ № 7, 28, 15.

Широким попитом дітей та підлітків користуються гуртки: паперопластики,  технічного дизайну, орігамі, фото, початкового технічного моделювання, та авіамоделювання. Позитивним є факт збільшення чисельності дітей, охоплених позашкільною освітою.

У закладі успішно реалізовуються освітні проекти:

  • «Право і діти»;
  • «Обдарована дитина»;
  • «Впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес позашкільного навчального закладу».

У 2016/2017 н.р. буде розпочато роботу над проектом «Творча та інтелектуальна особистість».

Важливою частиною системи виховної роботи є формування та укріплення традицій Станції юних техніків. Тому щорічно у закладі проводяться наступні виховні заходи:

  • Дні відкритих дверей;
  • Конкурс «Паперова країна»;
  • Змагання з авіамоделювання;
  • Змагання з картингу;
  • Конкурс фотоаматорів «Моя Україно!»;
  • Конкурс з початкового технічного моделювання;
  • Виставка робіт з початкового технічного моделювання;
  • Конкурс «Технічне майбутнє України»;
  • Конкурс «Вітальня листівка»;
  • Конкурс «Космічні фантазії»;
  •  «Тиждень науки і техніки».

Керівники гуртків та вихованці Станції юних техніків приймають участь у підготовці і організації заходів міського рівня: Дня міста, Дня захисту дітей, Дня молоді.

Педагоги Станції юних техніків розуміють: цінність технічної творчості в тому, що вона дає міцні конструкторські знання, виховує в людині такі потрібні риси характеру, як: наполегливість, свідоме прагнення досягнення мети і вміння взятися за справу, здібність до переосмислення самої різнопланової інформації. Підтвердженням цьому є грамоти та дипломи наших вихованців за участь у виставках, конкурсах, змаганнях різних рівнів.

Колектив Станції юних техніків став домінантом Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015» у номінації «Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота) та отримав Подяку від командира військової частини пп В2968 полковника Фещенка С.Ф. за небайдужість та активну громадянську позицію, за вагомий внесок у розбудову війська, укріплення обороноздатності України.

 

Результативність участі вихованців Станції юних техніків у міських, обласних та Всеукраїнських заходах за 2015/2016 навчальний рік

             Міський фото конкурс «Біла Церква очима молоді»

ІІІ місце – Абдаллах Лейла, вихованка гуртка «Фото», керівник гуртка Гордєй Л.А.

 

Міський конкурс «Паперова країна»

Номінація «Прикрась свій дім»

І місце – Глек Ольга, вихованка гуртка, керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка гуртка, керівник гуртка Глек О.А.;

ІІІ місце – Молдован Діана. вихованка гуртка, керівник гуртка Глек О.А.;

Номінація «Модульне орігамі»

І місце – Гісса Соломія, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.,

І місце – колективна робота, вихованців гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.;

І місце – Ярчевський Андрій, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.;

ІІ місце – Ткачук Ольга, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.;

ІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка гуртка, керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – Ярчевський Андрій, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.;

ІІІ місце – Пелих Тимоій, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.;

Номінація «Квілінг»

І місце – Глек Єлизавета, вихованка гуртка, керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – колективна робота вихованців гуртка, керівник гуртка Петровська О.В.;

ІІІ місце – Глек Ольга, вихованка гуртка, керівник гуртка Глек О.А.;

Номінація «Макетування»

І місце – Дяченко Віталій, вихованець гуртка, керівник гуртка Донська К.В.;

ІІ місце – Карабинович Анастасія, вихованка гуртка, керівник гуртка Донська К.В.

 

Міський конкурс з паперу «Вітальна листівка»

Номінація «Новорічна листівка»

І місце – Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

Номінація «Пасхальна листівка»

І місце – Трубій Вікторія, вихованка гуртка «Орігамі», керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.;

Номінація «Вітальна  листівка»

ІІ місце – Кумейко Маруся,  вихованка гуртка «Паперопластика, керівник гуртка Стряхілєва Н.Б.;

Номінація «З днем….»

І місце – Степура Лілія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – Косінська Вікторія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

Міські змагання з авіамодельного спорту

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

І місце – Биковець Євген, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

І місце – Помін Артем, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

ІІ місце – Биковець Євген, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

ІІІ місце – Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

ІІІ місце – Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

ІІІ місце – Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

ІІІ місце – Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

Номінація «Полукопії»

ІІІ місце – Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

Номінація «Пілотажні моделі»

ІІ місце – Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

ІІІ місце – Лаптєв Олег, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Пономаренко О.А.;

Номінація «Швидкісні моделі»

І місце – Биковець Євген, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М.;

І місце – команда вихованців авіамодельного гуртка, керівник гуртка Козлов В.М., Пономаренко О.А.

 

Обласний етап Всеукраїнських змагань з авіамодельного спорту

І місце - Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.;

ІІІ місце - Согомонян Андрій, вихованець авіамодельного гуртка, керівник гуртка Конченко Д.В.

 

Міський конкурс «Космічні фантазії»

Номінація «Візуальний жанр»

І місце – Батенко Дарина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Петровська О.В.;

І місце – Владіміров Владислав, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Петровська О.В.;

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Іграшки та сувеніри», керівник гуртка Понізовцева С.В.;

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Бісероплетіння», керівник гуртка Сушкова С.І.;

І місце – Ярчевський Андрій, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власов М.В.

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

Номінація  «Візуальний жанр»:

ІІ місце – Владіміров Владислав, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Петровська О.В.;

Номінація   «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

ІІ місце - Колективна робота вихованців гуртка «Іграшки та сувеніри» керівник гуртка Понізовцева С.В.;

ІІ місце - Колективна робота вихованців гуртка «Бісероплетіння» керівник гуртка Сушкова С.І.;

ІІ місце - Ярчевський Андрій, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В.

 

Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно»

Номінація «Транспортні засоби»

І місце – Скиба  Данило, Куранов, вихованці гуртка «Технічне моделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.;

Номінація «Спортивно-технічне моделювння»

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Судномоделювння», керівник гуртка Голубець О.М.

 

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу

науково-технічної творчості учнівської молоді

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Номінація «Транспортні засоби»

І місце - Скиба Данило, Куранов Дмитро, вихованці гуртка технічного моделювання, керівник гуртка Пономаренко О.А.;

Номінація «Спортивно-технічне моделювання»

І місце - Колективна робота  вихованців гуртка «Судномодельний», керівник гуртка Голубець О.М.

 

Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Номінація «Найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракето моделювання»

ІІ місце – Федоренко Артем, вихованець гуртка «Авіамодеюввання», керівник гуртка Конченко Д.В.;

Номінація «Моделі різних машин та механізмів»

І місце – Скиба  Данило, Куранов, вихованці гуртка «Технічне моделювання», керівник гуртка Пономаренко О.А.;

Номінація «Вітальна листівка»

ІІ місце – Кумейко Маруся,  вихованка гуртка «Паперопластика, керівник гуртка Стряхілєва Н.В.

Номінація «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну»

І місце – Скорина Софія, вихованка гуртка «Майстриня», керівник гуртка Авдєєва Г.В.;

ІІ місце – колективна робота вихованців гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.;

ІІІ місце – колективна робота вихованців гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.;

Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка»

І місце –Трохимець Марина, вихованка гуртка «Іграшки та сувеніри», керівник гуртка Понізовцева С.В.;

Номінація «Вироби в техніці орігамі та паперопластики»

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – колективна робота вихованців гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІІ місце – Пелих Тимофій, вихованець гуртка «Орігамі», керівник гуртка СтряхілєваН.Б.

Номінація «Інші свята»

І місце – Степура Лілія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІ місце – Косінська Вікторія, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.;

ІІІ місце – Глек Єлизавета, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

Номінація «Новорічна листівка»

І місце – Глек Ольга, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник гуртка Глек О.А.

 

Обласний етап Всеукраїнських змагань учнів  молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

І місце - Війницька Валерія, вихованка гуртка початкового технічного моделювання, керівник гуртка Давиденко І.С.;

І місце Маринчук Едуард, вихованець гуртка початкового технічного моделювання, керівник гуртка Пономаренко О.А.;

ІІ місце - Гейко Максим, вихованець гуртка початкового технічного моделювання, керівник гуртка Давиденко І.С.;

ІІ місце - Рачинська Анастасія, вихованка гуртка початкового технічного моделювання, керівник гуртка Давиденко І.С.;

ІІІ місце - Корчук Назар, вихованець гуртка початкового технічного моделювання, керівник гуртка Давиденко І.С.;

І місце – команда гуртка початкового технічного моделювання, керівник гуртка Давиденко І.С.

Обласний конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої!»

ІІ місце - колективна робота вихованців гуртка «Технічний дизайн», керівник гуртка Донська К.В.

 

Обласний конкурс науково-технічної творчості «Intel – Техно Україна»

Лауреат – Бойко Марина, вихованка гуртка «Оператор ПК», керівник гуртка Лук’яненко О.Б.

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ІІІ місце – Бойко Марина, вихованка гуртка «Оператор ПК», керівник гуртка Лук’яненко О.Б.

 

Всеукраїнський конкурс «Намалюй свою мрію»

Лауреат – Владіміров Владислав, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Петровська О.В.;

 

Всеукраїнський «Фестиваль писанок 2016»

Лауреат – колективна робота «Українська писанка», вихованці гуртка «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Петровська О.В.

 

Всеукраїнські змагання з картингу

(змагання відбудуться з 1 по 5 липня 2016 року у м. Тернопіль)

 

Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків

 «Здай кров зарадит життя»

Лауреат – Ковч Юлія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Петровська О.В.

 

Міжнародний виставка орігамі «Все із квадрату»

Лауреати - колективна робота вихованців гуртка «Орігамі», керівник гуртка Власова М.В. -->