Вівторок, 02.03.2021, 20:18
Вітаю Вас, Гість


  

                  Авіамодельний спорт – це технічний вид спорту, де учасники змагаються в конструюванні і виготовленні літаючих збірних моделей літаків та планерів, в управлінні ними в польотах на дальність.

  Авіамоделювання – перша ступінь оволодіння авіаційною технікою. Щоб побудувати літаючу модель, потрібні певні знання та навички, які і одержують вихованці на заняттях у гуртках.

 

Керівник гуртка
Пономаренко Олександр Андрійович


   Всі моделі виготовляються за ескізами та кресленнями. Діти, під керівництвом досвідчених педагогів Пономаренка Олександра Андрійовича, Бублікова Сергія Васильовича, вчаться читати креслення, складати їх, що в свою чергу розвиває просторову уяву та творче мислення,  розбиратися у конструкціях літаючих апаратів, аеродинаміці, механіці, метеорології та електриці; знайомляться з основними напрямами розвитку сучасної авіаційної техніки, освоюють технологію виготовлення моделей в яку вкладають частку своєї душі.


   Важливе місце в практичній роботі гуртка належить льотним випробуванням моделей, тренувальним запускам та участі у змаганнях, які стимулюють вихованців до більш активної діяльності.